Antalya Panorama Evleri % 15 indirim Kampanyası

Antalya konut projeleri arasında yer alan Panorama Evleri fiyat indirimi ve konut kredisi desteği fırsatları ile satışa devam ediyor.

Antalya Panorama Evleri % 15 indirim Kampanyası

Antalya konut projeleri arasında yer alan Panorama Evleri fiyat indirimi ve konut kredisi desteği fırsatları ile satışa devam ediyor.

Tapu Masrafı Alınmayacak!Panorama Evleri için düzenlenen kampanya kapsamında "tapu masrafları bizden" sloganı ile şirket projeden konut satın alan kişilere tapu masrafı ödetmiyor. Ulu Grup tarafından Antalya'nın Kepez ilçesinde gerçekleştirilen konut projesi Kepez konut projeleri arasında fiyat avantajı ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. 152 adet konutun satışa sunulduğu projede düzenlenen kampanyaya özel olarak ev satın alan kişilere tapu masrafı ödetilmezken aynı zamanda 0,98 konut kredisi faiz oranı ile 120 ay vadeli konut kredisi kullandırılırken yine konut fiyatlarına yüzde 15 indirim yapılıyor.Antalya Panorama Evleri Fiyatları Ne Kadar?Kepez konut projesi içerisinde yer alan Panorama Evleri konut projesi için 3 farklı daire tipi satışa sunuluyor. Panorama Evleri projesi kapsamında 152 adet konut satışa sunulurken bu daireler 2+1 daire tipi, 3+1 daire tipi ve 4+1 daire tipi olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor. Projenin satış fiyatları 375 bin liradan başlarken elde kalan konutlar için avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor.Projenin havuzunda Aqua Park bile yer alırken son derece lüks özelliklere sahip olan konut projesinde öne çıkan en önemli özelliklerinden biride hem aidatsız konut projesi olması hem de projeden daire satın alan kişilere 5 yıllık kira garantisi verilmesi olarak öne çıkıyor. Projede elde kalan son dairelerin satışlarına devam edilirken konut fiyatlarına yüzde 15 indirim yapılırken kredi kullanarak ev satın almak isteyen kişilere yönelik olarak 120 ay vadeli yüzde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kullanma fırsatı da sunuluyor.Emlak365.com