Antalya'da Bahçeli Depolu 761 m2 Ev Valilikten Yıllık 12.000 TL'ye Kiraya Verilecek

Antalya Valiliğine ait olan bir bahçeli kerpiç ev aylık 1000 TL, yıllık 12.000 TL'ye kiraya verilecek. Bahçeli olan evin büyüklüğü 761 m2 olarak açıklandı.

Emlak Haberleri 19.01.2022 - 17:26 19.01.2022 - 17:27 Mustafa Karagöz

Antalya Valiliği kendisine ait olan bahçeli kerpiç evi kiraya çıkardı. İhale düzenleyecek olan kurum ihale sonunda en yüksek teklifi veren katılımcı ile bir yıllık kira sözleşmesi imzalayacak. Valilik söz konusu gayrimenkulün kiralanması için beklenen gelir tutarını 12.000 TL olarak açıkladı. Antalya Elmalı'da yer alan dairenin özellikleri de valilik tarafından açıklandı. 

ANTALYA ELMALI'DA BAHÇELİ KERPİÇ EV KİRAYA VERİLECEK

Valilik kiraya verilecek dairenin Antalya Elmalı İplikpazar Mahallesinde yer aldığını duyurdu. Tam hisseli evin fiili durumu bahçeli kerpiç ev ve depo olarak tanımlandı. Aylık 1.000 TL, yılık 12 bin TL'ye kiralanacak daire için ihale düzenleneceği duyuruldu. İhale işlemlerinin nasıl yapılacağı, sözleşme sürecinin ne kadar olacağına ilişkin bilgi veren Antalya Valiliği gayrimenkulün 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45 inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile kiralanacağını açıkladı.

antalya valiliği kerpiç ev

İhaleyi kazanan istekliler ile 3 yıllık kira kontratı düzenlenecek. İhale işlemleri 25 Ocak tarihinde Antalya Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı Zemin Kat Toplantı Salonunda yapılacak. İhale saat 14.00'te başlayacak. İhaleye katılmak isteyen tüm istekliler başvurularını bu tarihe kadar yapacaklar.

Başvuru yapılabilmesi için Antalya Valiliği'nce belirlenen 1200 TL'lik geçici teminat bedeli ödenip makbuzu alınacak. Makbuzun yanına T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdan sureti, varsa vekaletname evraklarını ekleyerek başvurularını yapacaklar. Başvuruda bulunabilmek için isteklilerin yasal tebligat için Türkiye’de adres göstermeleri de gerekiyor. Başvuru işlemleri 25 Ocak tarihine kadar yapılabilecek.

İhale şartnamesi ile başvuruda bulunacak olan istekliler, şartnameyi yine başvurudan önce Antalya Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı İdari ve Mali İşler Müdürlüğünden alacaklar. Söz konusu ihale işlemleri ile detaylı bilgi almak isteyenler 0 242 245 66 66 nolu irtibat telefonundan bilgi alabilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@