Antalya'da Çarşı ve Pazar Yerinde Belediyeden Satılık Dükkanlar Fiyat Tablosu

Antalya Elmalı Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile çarşı ve pazar yerinde dükkan satışı yapacağını duyurdu. İlanda tarla satışı yapılacağı da bildirildi.

Emlak Haberleri 10.11.2021 - 17:39 10.11.2021 - 17:39 Mustafa KARAGÖZ

Kurumların kendilerine ait gayrimenkulleri ihale ile satmaları Kasım 2021 döneminde de devam ediyor. Son gayrimenkul satış ilanları ise Antalya Elmalı'dan geldi. 

ANTALYA'DA BELEDİYEDEN SATILIK DÜKKANLAR, TARLALAR

Antalya Elmalı Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda 7 adet dükkan satışı olacğaını bildirdi. İki adet tarla satışı yapacak olan belediye başkanlığı 3 adette arsa satışı yapacak.

Tüm gayrimenkuller için bir ihale tablosu yayımlayan belediye başkanlığı fiyatları ve ihale tarihlerini açıkladı. Söz konusu satış işlemlerinin nasıl olacağına dair de açıklamada bulunan belediye "İlçemize bağlı mahallelerde bulunan ve mülkiyeti Elmalı Belediyesi Tüzel Kişiliğine ait olan ve aşağıda belirtilen taşınmazlar 2886 sayılı Kanunun 45. Maddesine göre açık artırma suretiyle satışa çıkarılacaktır." açıklamasını yaptı.

elmalı dükkan ihalesi

Tabloya bakıldığında satışı yapılacak olan dükkanların Gündoğan Mahallesinde Dr. Necdet Gür Caddesinde ve Çarşı Pazar Yerinde olduğu duyuruldu. Dükkanların 1 tanesi bodrum katta yer alırken diğerleri 1. katta bulunuyor. Dükkanlar için belirlenen fiyatlar ise 200 bin TL ile 140 bin TL olarak açıklandı. 

DÜKKANLARI ALMAK İÇİN İHALE BAŞVURULARI

Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ihale ilanına başvuruda bulunacak olanlar Elmalı belediyesi Emlak ve İstimlak Şefliğine giderek ihale şartnamesini görebilecekler. İhale şartnamesinde başvuru evrakları geçici teminat ücreti ve ihaleye katılım esasları yer alıyor. Şartnameye uygun olanlar başvurularını belediyenin Emlak ve İstimlak Şefliğine yapacaklar. İhale tarihi 17 Kasım olduğundan başvurular bu tarihten önce yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@