Antalya'nın En Güzel Yerinde Satılık Arsa İlanları! Antalya Döşemealtı Belediyesi İhaleyle Satacak

1 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanı kapsamında Antalya Döşemealtı Belediyesi arsa satış ihalesi düzenleyeceğini açıkladı. Belediyeden satılık arsa ihalesi ilanları!

Emlak Haberleri 01.03.2022 - 09:05 01.03.2022 - 09:06 Gülcan Özer

Pandemi döneminde maddi anlamda büyük gelir kaybına uğrayan belediyeler üzerine enerjide artan maliyetler nedeni ile büyük ekonomik darboğaza girmişlerdi. Süreçte belediyeler bütçelerini dengelemek adına taşınmaz satışına başlarken arsa satış ihalesi düzenleyen belediyeler arasına Antalya Döşemealtı Belediye Başkanlığı da dahil oldu. 

Bugün yayımlanan 1 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete ile ilana çıkan Antalya Döşemealtı Belediye Başkanlığı mülkiyeti kendisine ait olan 2 arsayı ihale yöntemi ile satacağını ilan etti. Antalya Döşemealtı Yağca Mahallesi ve Düzlerçamı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2 arsanın ihale tarihi ise 15 Mart 2022 olarak duyuruldu. 

ANTALYA DÖŞEMEALTI SATILIK ARSA ARAYANLARA FIRSAT İLANLARI! 

Belediye tarafından yayımlanan arsa satış ihalesi ilanında Yağca Mahallesi sınırları içerisinde yer alan boş arsanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi gereği Kapalı teklif usulü ile satılacağı, Düzlerçamı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan arsanın ise 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile satışa sunulacağı belirtildi. 

antalya arsa ilanı resmi gazete 1

antalya ilanı 2

Söz konusu arsalar için Döşemealtı Belediyesi arsa satış ihalesini 15 Mart 2022 tarihinde düzenleyecek. İlk ihale saat 15:00'te başlarken ikinci ihalede 15:30 tarihinde yapılacak. İhalede en yüksek teklifi veren teklif sahipleri taşınmazları almaya hak kazanacak. Kapalı zarf teklifi verecek olan katılımcıların ihale tekliflerini en geç ihale tarihi ve saatine kadar kurallara uygun bir şekilde, istenilen kriterler uygun olarak hazırlayarak teslim etmeleri yeterli olacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@