Apartmanda Gürültü Kavgası: Komşusunun 2 Yaşındaki Çocuğuna Kızıp Dehşeti Yaşattı!

Ankara'da aynı binada altlı üstlü oturan iki komşu arasında gürültü şikayeti sonrasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken olaylar bir süre sonra kontrolden çıktı. Pompalı tüfekle dehşeti yaşatan komşunun serbest kalması büyük tepkilere neden oldu.

Apartmanda Gürültü Kavgası: Komşusunun 2 Yaşındaki Çocuğuna Kızıp Dehşeti Yaşattı!

Akıllara durgunluk veren olay Ankara Mamak'ta yaşandı. Eşinden boşanma aşamasında olan D.K. 2 yaşındaki çocuğu ile beraber Mamak'ta kiraladığı bir apartman dairesine taşındı.

20 gün önce yeni evine taşınan kadın alt komşusu ile sürekli olarak 2 yaşındaki oğlunun gürültü yaptığı şikayeti ile karşı karşıya geldi. Sürekli olarak alt kat komşusu İsmail B. ile tartışma yaşayan genç kadın sık sık çocuğunun gürültü yapmasından dolayı özür dilemesine rağmen sorunu çözemedi.

KOMŞUSUNU ZABITAYA ŞİKAYET ETTİ, POMPALI TÜFEKLE ATEŞ ETTİ!

Yaşanan sorunu bir türlü çözemeyen genç kadın gerilimin büyümesi üzerine evden taşınmaya karar verdi ve kendisine yeni bir ev aramaya başladı. Ancak bu süreçte alt komşu üstten gelen çocuk gürültüsü nedeni ile komşusunu zabıtaya şikayet etti.

İddialara göre olayların büyümesi üzerine genç kadının erkek kardeşi komşu ile görüşmek üzere eve geldi. İkili arasında başlayan konuşma kısa sürede kavgaya dönüşürken evine giren alt komşu İsmail B. bir süre sonra elinde pompalı tüfekle geri çıktı ve önüne gelene ateş etmeye başladı.

Apartmanda Gürültü Kavgası: Komşusunun 2 Yaşındaki Çocuğuna Kızıp Dehşeti Yaşattı! - Resim 1

Kardeşi ile beraber kendisine çok sayıda saçma isabet eden genç kadın yürüyemez hale geldiğini belirterek 5 kurşunun isabet ettiğini belirterek olay sonrası gözaltına alının komşusunun serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Eşyalarını almak için dahi evine gidemez durumda olduğunu belirten kadın komşusunun kendisine öldürmek için ateş ettiğini belirterek tutuklanmasını talep etti.