Araba Aldıran Kampanya Geldi! Sıfır Faizli 75.000 TL Kredi, 48.600 TL İndirim, 8 Ay Erteleme İstediğini Seç

Araba alacaklar için Şubat ayı kampanyaları çok farklı geldi. Firmalar araçlarını daha cazip teklilerle satmaya çalışıyorlar. İşte araç alacaklar için sunulan o fırsatlardan en dikkat çekeni.

Finans 04.02.2022 - 18:01 04.02.2022 - 18:01 Mustafa Karagöz

Sıfır araç alımlarında firmalar yeni dönem kampanyalarını bir bir ilan etmeye başladılar. Çok sayıda firma yine taşıt kredisi üzerinden kampanya olanağı sağlarken Hyundai araç alımlarında çok farklı paketler sunduğunu duyurdu. Aynı araç modelleri iki farklı kampanya seçeneği sunan firma, hem kredi hem indirim hemde uzun vade olanağı sunuyor.

ARAÇ ALACAKLAR ŞUBAT KAMPANYALARI GÖZ DOLDURUYOR

Araç almak isteyenler için Hyundai tarafından sunulan ilk kampanya i10 modeli için oldu. Bu model araç alımlarında ay sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında Eylül ayında ödemeye başlama fırsatı sunuyor. Şubat ayında araç alan müşteriler 8 ay sonra planladıkları ödeme dahilinde ödemeye başlayacak. i10 için sunulan kredi kullanımlarına ilişkin ise Hyundai resmi sitesinden redi Kampanyası, Garanti BBVA tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 6 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %1,99'dan başlayan faiz oranları ile, TEB Cetelem tarafınca değişen vade ve tutarlardaki 5 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %2,39'dan başlayan faiz oranları geçerli açıklamasında bulundu. 

hyundai sıfır araç kampanyası şubat 2022

BİR MODELE İKİ KAMPANYA FIRSATI

Hyundai ikinci kampanyasını ise i20 model araçlar için sundu. 2022'de i20 araç alacaklar için Hyundai ister indirim isterlerse de kredi kampanyasından yararlanacaklar. Sunulan indirimin yüksek tutarlı olması ve kredi seçeneğinin birçok modele göre çok uygun olması araç alacaklar için çok cazip fırsatlar sunuyor. 

İndirim Fırsatı

Hyundai i20 model araç alacaklar için firma müşterilerinin tercih etmesi durumunda 32.600 TL indirim uygulanacağını açıkladı. 

Kredi Fursatı

Hyundai'nin indirim kampanyasından yararlanmak istemeyenler için ise firma 0.99 faizli kredi kampanyasını duyurdu. Bu kredi kampanyası 12 ay vade ve 55.000 TL kredi kullanımlarında geçerli olacak. 

hyundai sıfır araç kampanyası şubat 2022 2

DİĞER MODELLER İÇİN SÜRPRİZ FIRSATLAR

Hyundai bir diğer indirim kampanyasını da Elentra Modeli için sundu. 2022'de Hyundai Elentra model araç alacaklar 48 bin 600 TL'lik indirim fırsatıyla yararlanacaklar. Hyundai Elentra modeller için ayrıca ikinci seçenek olarak ödeme erteleme olanağı sağlıyor. Bu model araçlar için Şimdi Al Eylül'de öde fırsatı veriyor. 

hyundai sıfır araç kampanyası şubat 2022 3

Hyundai Bayon almak isteyenler için sağlanan kampanya Şimdi Al Eylül'de Öde fırsatı olaak açıklandı.

Hyundai Kona için ise 12 ay vadeli 0.99 faizli 55.000 TL kredi olarak açıklandı.

Hyundai Tuscon için ise 75.000 TL kredi yüzde 0 - faizsiz olarak sunulacak vade süresi ise 12 ay olacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@