Araba Alma Arefesinde Olanlar Dikkat! Maliyetler Sıfırlandı İş Bankası'ndan Faizsiz Taşıt Kredisi Duyuruldu

İş Bankası müşterilerine sıfır faizli taşıt kredisi olanağı sunduğunu açıkladı. 31 Temmuz tarihinde sona erecek taşıt kredisi kampanyası bir marka araç için geçerli olacak. İşte o kredi seçeneği.

Finans 28.07.2021 - 16:34 28.07.2021 - 16:35 Mustafa KARAGÖZ

Araba alacaklar için kredi kullanımı ek maliyet anlamına geliyor. Ancak İş Bankası ay sonuna kadar geçerli olacak kredi kampanyası ile müşterilerine sıfır faiz oranı sunduğunu duyurdu. Tek bir araç için geçerli olan kampanyanın detayları sizlerle. 

ARAÇ ALACAKLAR İÇİN SIFIR FAİZ

İş Bankası tarafından sunulan taşıt kredisi kampanyasında müşterilerin alacakları Ssangyong marka araçlarda maliyetlerin sıfırlandığı duyuruldu. Ssangyong markasının Musso Grand veya Korondo model araçları için  geçerli kampanyada ek faiz maliyeti bulunmuyor. İki model için İş Bankası yüzde 0 faiz seçeneği sunduğunu ilan ederken vade seçeneklerinin de kısa olduğunu bildirdi. 

12 ay, 18 ay ve 24 Ay Vade Seçenekleri

İş Bankası'nın resmi sitesinde yer alan duyuruda müşterilere 3 farklı vade seçeneği sunulduğunu duyuruldu. Müşteriler kullanacakları kredi limitine göre 12 ay, 18 ay ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanabilecekler. 

taşıt kredisi-2

Yukarıda yer alan tabloya göre düşük limitli kredilerde yüksek vade olanağı sunuluyor. Eğer kredi limiti artarsa sunulan vade süresi kısalıyor. 

Müşteriler 50.000 TL sıfır faizli kredi kullanmaları durumunda 24 ay vade seçeneğinden yararlanabilecekler. Ancak müşterilerin kredi limitleri 100.000 TL olması durumunda vade seçeneği 18 ay olarak uygulanacak. 150.000 TL kredi için sıfır faizli kredilerde geri ödemeler 12 ay vade ile yapılacak. 

İş Bankası kredi maliyetlerine dair yayımladığı açıklamasında "Yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Toplam ücret, kredi tutarının % 0,5'i (binde beş) oranında hesaplanan tahsis ücreti ve 24,82 TL rehin tesis ücreti bedellerinden oluşmaktadır." açıklamasında bulundu. 

BAŞVURUDA BULUNACAK OLANLAR NEREYE, NASIL BAŞVURU YAPACAKLAR?

İş Bankası faizsiz taşıt kredisi için başvurular sadece banka şubelerinden alınacak. Müşteriler kendi ikamet adreslerine en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurularını yapabilecekler. Başvuru işlemleri kapsamında müşterilerin en çok dikkat edeceği nokta başvuru tarihleri olacak. Ssangyong yetkili bayilerinden satın alınacak Ssangyong marka Musso Grand veya Korando model araçlar için geçerli olan kampanaydan faydalanmak için müşterilerin 31 Temmuz tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@