ARABA KAMPANYALARI

120 Bin TL, 0.99 Faiz Oranı ve İndirimli Fiyatlar! Sıfır Araba Alacaklara Özel Fırsatlar

Sıfır araba almak isteyenler için Nissan 2021 yılı kampanyasını ilan etti. Firma yeni yılda müşterilerine düşük faizli kredi ve yüksek limit olanakları sunuyor. Ayrıca kampanyada bazı modellerde indirimli fiyat avantajları da yer alıyor.

Sıfır araba almak isteyenler için Nissan 2021 yılı kampanyasını ilan etti. Firma yeni yılda müşterilerine düşük faizli kredi ve yüksek limit olanakları sunuyor. Ayrıca kampanyada bazı modellerde indirimli fiyat avantajları da yer alıyor.

Pandemi sürecinin otomobil sektöründe etkilerinin kalmasının ardından üretim ve tedarik zinciri normele dönüyor. 

Vatandaşlar için bu süreç ise daha ekonomik fiyatlar ve daha uygun koşullarda kampanya anlamına geliyor. Yeni yıl öncesinde zorluk yaşanan alanların ortadan kalmaya başlamasıyla firmalar çok özel olanaklar ile yeni modellerini satışa çıkarıyorlar. 

SIFIR ARADA DÜŞÜK FAİZLİ YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ OLANAĞI

Yeni araba alacaklar için sunulan satış listelerinde çok sayıda özellik bulunuyor. 

Pandemi sürecinin ilk aşamasında yaşanan tüm üretim sorunlarının çözülmesi ve araçların banttan inmesi ayrıca bu araçların daha kolay ulaşılır hale gelmesi firmaların kampanyalarında daha çok ek özellik sunmalarını sağladı. 

Nissan’da Türkiye’de sevilen modellerinde çok özel fırsatlar sunduğunu ilan etti. Firmanın Ocak 2012 sonuna kadar geçerli olacak kampanyasında sunulan tüm kredi faiz oranları, modellere göre sunulan kredi vadeleri ve indirimli fiyatlar şu şekilde;

Model Model Sıfır Araç Kampanyası

Nissan Qashqai, tüm versiyonlarında 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0.99 faiz oranı sunuyor. 

Bunun yanında firma, Sky Pack ve UEFA Champions League Edition versiyonlarında geçerli %11’e varan özel kampanya indirimleri uyguladığını duyurdu. 

Nissan Micra, Ocak ayı boyunca 60.000 TL kredi limiti, 12 ay vade yüzde 0.99 faiz oranıyla satışa çıkarıldı. 

Nissan X-Trail modeli için ise firma 120 bin TL kredi ve yüzde 0.99 faiz oranı uyguluyor. Vade süreci 12 ay olarak açıklandı. 

31 OCAK TARİHİNE DİKKAT

Nissan Qashqai, Nissan Micra ve Nissan X-Trail modelleri için sunulan kampanyalardan yararlanmak isteyenler 31 Ocak tarihine kadar başvurularını yapmalılar. Firma ilan edilen kampanya koşullarının bu tarihe kadar geçerli olduğunu duyurdu.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir