50 Bin TL Finansman Desteği İle Fiat Egea Nisan 2021 Kampanyası!

Türkiye'nin en çok satılan otomobil modellerinden olan Fiat Egea'nın kampanya döneminde sona yaklaşılıyor. Uygun finansman desteği ile otomobil sahibi olmak isteyenler Fiat Egea Nisan kampanyasını araştırıyorlar. İşte Fiat Egea Nisan kampanyasının tüm detayları...

50 Bin TL Finansman Desteği İle Fiat Egea Nisan 2021 Kampanyası!
Türkiye'de satılan otomobiller arasında en çok tutulan modellerin içinde bulunan Fiat Egea için Nisan kampanyası devam ediyor. Kampanyalı otomobil satın almak isteyen vatandaşlar Fiat tarafından Egea model araçlar için duyurulan kampanyanın şartlarını araştırıyorlar. 2021 model sıfır kilometre Fiat Egea hangi şartlarda satın alınabilir?

50 BİN TL FİNANSMAN DESTEĞİ KAMPANYASI

Fiat tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre müşterilere aylık yüzde 0,99 faizle 12 ay vadeli 50 Bin TL finansman desteği veriliyor. Bu destekten yararlanmak isteyen müşterilerden otomobil alımı sırasında araçlarına Marka Kasko yaptırmaları şart olarak koşuluyor. Bu kaskolar ise Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta ve Ak Sigorta tarafından yapılıyor.

FİAT EGEA NİSAN 2021 KAMPANYASI

Fiat Egea Nisan kampanyasından yararlanan müşteriler 3 Mayıs 2021 tarihine kadar işlemlerini yaptırmak zorundalar. Bu tarihten sonra kampanya sona erdirilecek ve Mayıs ayında henüz şartları belli olmayan bir başka kampanya devreye sokulacak. 50 Bin TL'lik finansman desteğini alan müşteriler kalan ücreti ise peşin olarak firmaya ödeyecekler. Bu şekilde sıfır kilometre Fiat Egea satın alma işlemi tamamlanabilecek.

FİAT EGEA NİSAN 2021 FİYAT LİSTESİ

Fiat Egea model araçlar için güncel fiyat listesi de merak ediliyor. Otomobillerin donanımlarına göre değişen fiyat listeleri bulunuyor. En temel donanımla satılan Fiat Egea model araçların fiyat listesi şu şekilde açıklandı:

-Fiat Egea Cross: 166.900 TL
-Fiat Egea Sedan: 142.900 TL
-Fiat Egea Hatchback: 162.900 TL
-Fiat Egea Station Wagon: 198.900 TL

Bu fiyat listesi yalnızca en temel donanıma ait fiyat listesidir. Daha gelişmiş donanımda Egea model araçlar istendiğinde müşterilere daha farklı bir fiyat verilmektedir. Otomobilin fiyatları eklenecek donanımlara göre yükselmektedir. Satın alınacak olan otomobilin kesin fiyatı otomobilin satın alma işlemi sırasında çıkmaktadır. Eğer ekstra donanım istenmezse bu fiyatlar müşterilere kesin fiyat olarak sunulmaktadır.
Yorumlar (0)