60 Bin TL ve 100 Bin TL Kredi Olanağıyla Düşük Faizli Kasım 2020 Araç Satış Kampanyaları

Kasım döneminde sıfır araç almak isteyen müşteriler için yeni araba kampanyaları geldi.

60 Bin TL ve 100 Bin TL Kredi Olanağıyla Düşük Faizli Kasım 2020 Araç Satış Kampanyaları

Kasım döneminde sıfır araç almak isteyen müşteriler için yeni araba kampanyaları geldi. Bu kampanyalardan bir tanesi de Nissan tarafından duyuruldu. Türkiye'de tutulan 3 modelinde kampanya uygulayan Nissan 60 Bin TL ve 100 Bin TL kredi kullanım olanağı sunuyor.

Kasım 2020 araç satış kampanyaları firmalar tarafından ilan edildi. Çok sayıda firma müşterilerinin talepleri doğrultusunda yeni araçlarına özel satış fırsatları sundu. Bazı firmalar kredi alanında özel oranlar sunarken bazı firmalar ise kredi ödeme sürecine dair kolaylıklar sağladı. Sıfır araç kampanyalarının birçoğunda ise şimdi al 2021 yılında ödemeye başla imkanları yer aldı. KASIM 2020 NİSSAN ARAÇ KAMPANYALARIPandemi sürecinin ekonomik etkileri kapsamında şekillenen sıfır araç kampanyalarından en dikkat çekenlerinden birisi de Nissan'dan geldi. Nissan 3 farklı model için müşterilerine yüksek limitle kredi imkanı sundu. Kasım 2020 banka taşıt kredisi faiz oranlarına göre daha düşük bir seviyede faizle kredi sağlayacağını duyuran Nissan, müşterilerinden ödemelerini kısa vadede yapmalarını talep etti. İşte Nissan'ın yeni araç kampanyaları.

Nissan Qashqai - Kasım 2020 Satış FırsatlarıNissan'ın Türkiye'de en çok tercih edilen modelleri arasında Nissan Qashqai geliyor. Bu model için özel bir kasım kampanyası sunan banka müşterilerine kredi fırsatı sunuyor. Müşterilerinin peşin ödemelerine ek 100 bin TL kredi olanağı sağlayan banka yüzde 1.09 faiz oranı uygulayacağını duyurdu. Nissan Qhasqai için kredi kullanan müşterilerin ödemelerini 12 ay vade ile yapmaları isteniyor. 

Nissan Micra - Kasım 2020 Satış FırsatlarıNissan Micra için de müşterilerine bir kredi olanağı sağlayan firma; NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli kaydıyla kredi olanağı sağladığını duyurdu. Nissan Micra için firma 60.000 TL kredi sunuyor. Kredi geri ödemeleri 12 ay vade ile yüzde 1.09 faiz oranıyla gerçekleştirilecek. 

Nissan X-Trail - Kasım 2020 Satış FırsatlarıNissan X-Trail modeli için sunulan satış kampanyası Nissan Qashqai ile aynı. Bu model için Nissan 12 ay vadeli 100.000 TL kredi imkanı sunuyor ödemelerin 1.09 faiz oranıyla yapılmasını istiyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)