71 Bin TL İndirimli Fiat Araba Kampanyasında Son Fırsat Kaçıyor

Yeni birotomobil satın almak isteyenler firmaların araba kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. Son günlerde Fiat'ın 71.000 TL indirimli araba kampanyasına yoğun şekilde talep gösteriliyor. 

71 Bin TL İndirimli Fiat Araba Kampanyasında Son Fırsat Kaçıyor

Türkiye'de yeni bir otomobil satın alma düşüncesinde olan vatandaşların sayısı oldukça fazla. Özellikle yaz aylarına otomobilsiz girmek istemeyen vatandaşlar tam kapanma sürecinin ardından normalleşme beklentisini de kaçırmak istemiyorlar. Bu süreçte seyahat etmek isteyen vatandaşlar otomobil satın alarak beklemeyi tercih ediyorlar. Bundan dolayı da araba kampanyaların ayoğun bir ilgi gösteriliyor. 

71 BİN TL İNDİRİM FIRSATI

Türkiye'de en çok satılan otomobil markalarından olan Fiat bu özelliğini devam ettirmek için yeni araba kampanyalarını sürekli olarak devreye sokuyor. Şu anda son günleri yaşanan araba kampanyasına göre Fiat müşterileri 71 Bin TL indirimle yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar. Oldukça ciddi tutardaki bu indirimi kaçırmak istemeyen müşteriler de kampanya şartlarını araştırıyorlar. 

Fiat tarafından verilen kampanya bilgilerine göre Fiat 500L model araçlar 71 Bin TL'ye varan indirimlerle satılıyor. 2020 model sıfır kilometre araçlar için geçerli olan kampanya kapsamında Fiat 500L Cross Plus 1.3 M.Jet 95 HP MTA model araçlar için bu indirim tutarı uygulanıyor. Oldukça cazip olan bu fiyat müşterilerin ilgisini çekmeye yetti. 

KAMPANYADA SON GÜNLER

Fiat'ın yaptıpğı kampanya açıklamasında kampanyaya dair detaylar da aktarıldı. Stoklarla sınırlı olan bu kampanya 3 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek. Ancak tam kapanma şartları uygulanacak olması ve sokağa çıkma yasaklarından dolayı kampanyanın pratikte son günü 29 NisanPerşembe günü olacak. Bu tarihi geçiren müşteriler 71 Bin TL indirimli Fiat 500L model otomobili satın alma imkanını kaçırabilecekler. 

Fiat 500L model araçlar şu anda Fiat araçlar arasında en nitelikli otomobillerden birisi olarak değerlendiriliyor. Geniş iç hacmi, akıllı par sistemi, 7 inç dokunmatik ekranı, üstün sürüş performansı, modernleştirilmiş konforu ile Fiat 500L son dönemlerin tercih edilen araçlarından birisi olarak dikkat çekiyor. 

Yorumlar (0)