75 Bin TL Finansman Desteği Verilen Toyota Bahar Araba Kampanyasında Son Günler!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için Toyota'nın avantajlı araba kampanyasında son günler yaşanıyor. 75 Bin TL'lik finasman desteğinin verildiği kampanya ile Yaris, Corolla ve C-HR model otomobiller satın alınabiliyor. 

75 Bin TL Finansman Desteği Verilen Toyota Bahar Araba Kampanyasında Son Günler!

Otomobil markaları Nisan ayı araba kampanyaları ile müşterilere çok cazip imkanlar sunmaya devam ediyorlar. Kampanyalı otomobil satışlarında son günler yaşanırken bu fırsatları kaçırmak istemeyenler otomobil satın almak için son gün fırsatlarını kullanmak istiyorlar. Müşterilerine avantajlı fırsatlar sunan markalardan birisi de Toyota oldu. Toyoya kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerini yeni bir araç sahibi yapmaya devam ediyor.

75 BİN TL FİNANSMAN DESTEĞİ

Toyota tarafından açıklanan bahar kampanyası ile müşterilere Corolla, Yaris ve C-HR model otomobillerde Nisan ayı içerisinde geçerli fırsatlar sunuluyor. Buna göre müşteriler 75 Bin TL finansman desteğini 12 ay ve ayda yüzde 0,69 finansman desteği ile alabiliyorlar. Bu faiz oranında şu anda bankacılık sektöründe herhangi bir taşıt kredisi verilmiyor. Oldukça cazip olan kredi seçeneğini kullanan müşteriler tüm ödeme kolaylıklarına da sahip oluyorlar. 

Toyota tarafından yazpılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Corolla Benzinli, Corolla Hybrid, C-HR Hybrid ve Yaris Benzinli model otomobiller için Garanti BBVA ve Akbank tarafından 75 Bin TL kredi veriliyor. Bu kapsamda yüzde 0,69 faizle 12 ay vadede 75 Bin TL kredi kullanılabiliyor. Bu imkandan yararlanan müşteriler otomobillerin kalan tutarlarını peşin ödüyorlar. Bu şekilde kalan 75 Bin TL'lik tutar da 12 taksitle alınabiliyor. 

KAMPANYA NE ZAMAN SONA ERECEK?

Toyota tarafından yapılan açıklamaya göre bahar kampanyası kapsamında sunulan imkanları müşteriler 30 Nisan 2021 tarihine kadar kullanabilecekler. Bu kampanya şartları 30 Nisan'dan sonra geçerli olmayacak. Kampanyada son günler yaşanırken müşteriler bu fırsatlardan yararlanmak için Toyota bayilerine akın ediyorlar. Bayilerde yapılan işlemlerle bankalar üzerinden gerçekleştirilen işlemler sona erdiğinde kredi onayı çıkınca müşteriler yeni otomobillerine kavuşuyorlar. Toyota'nın Mayıs ayında yapacağı kamlanya hakkında ise şu ana kadar herhangi bir bilgilendirmede bulunulmadı.

Yorumlar (0)