81 İlde 243 İkinci El Araba İcradan Satışta! İnternetten Teklif Verebilirsiniz

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde yer alan icra müdürlükleri icra kapsamında satılacak olan araçlara dair listeleri sürekli güncelliyorlar.

81 İlde 243 İkinci El Araba İcradan Satışta! İnternetten Teklif Verebilirsiniz
Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde yer alan icra müdürlükleri icra kapsamında satılacak olan araçlara dair listeleri sürekli güncelliyorlar. Şubat ayı ortası itibariyle çok sayıda yeni ilan yayımlanırken çok sayıda araç modeli için satış yapılacağı ilan edildi.

ÇOK SAYIDA MARKA VE MODELDE ARAÇ SATILACAK

İcradan satışı yapılacak araçlarda marka ve model sınırlaması olmuyor. Vatandaşlar icradan satışa çıkarılan araçlar arasından ister daha eski model araçları isterse de yeni model araçları alabilirler. Hemen hemen her model aracın bulunabildiği icradan satış listeleri günlük yenilendiği için farklı model araçlar incelenebilir. Emlak365.com olarak bizlerde yeni güncellenen satış listelerinde yer alan bazı duyuruları derledik.

Resmi İlan Portalı üzerinden ilan edilen satış listelerinde yer alan ve yeni yayımlanan icradan satılık araçlar arasında çok yeni modellerin dışında orta yaşlı ve çok eski modeller bulunuyor.

İcradan satışa çıkarılan araçlar için fiyatlar ise modele ve aracın durumuna göre değişebiliyor. İcradan satışta olan araçların arasında hasar kaydı olan, kusuru olan araçlarda bulunuyor. Bu tür araçların tüm sorunları araç satış ilanlarında vatandaşlara bildirilirken fiyatlarda bu kusurlara göre belirleniyor. Şubat 2021 ortası icradan satışa çıkarılan araçlara dair güncel listenin bir bölümünü aktarıyoruz.

MARKA MARKA MODEL MODEL İCRADAN SATILIK ARAÇLAR



İNTERNET BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

İcradan satışa çıkarılan araçların tüm listesine Resmi İlan Portalı (ilan. gov.tr) adresinden ulaşabilirsiniz. İcradan araç almak isteyenler ise başvurularını internet üzerinden yapabilir ve tekliflerini sunabilirler. İhale tarihinden önce gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilir.

Araç fiyatları ise her ilan için ayrı ayrı bildirilir. İlan edilen muhammen bedeli fiyatın üzerinden vatandaşlar araba için açık artırmaya katılırlar. Açık artırma sonunda en yüksek teklifi sunan katılımcı aracı almaya hak kazanır.

Emlak365.com
Yorumlar (0)