Ağustos 2020 Araba Kampanyaları! Sıfır Faizle Satılan Otomobillerin Listesi!

Türkiye'de son dönemlerde artan otomobil satışlarını daha da yükseltmek için otomobil firmaları tarafından müşterilere uygun imkanlarla araç satışlarını gerçekleştirmeye yönelik araba kampanyaları aralıksız devam ediyor. Ağustos 2020 araba kampanyalarında öne çıkanlar ise sıfır faizli finansman desteği ile satışa sunulan otomobil modelleri oldu. Hangi otomobil sıfır faizle alınabilir? Sıfır faizle satılan otomobillerin listesi belli oldu mu?

Ağustos 2020 Araba Kampanyaları! Sıfır Faizle Satılan Otomobillerin Listesi!

Türkiye'de koronavirüs sürecinde otomoyiv sektörü ciddi anlamda sarsıntı geçirdi. Fabrikaların üretimi durdurması nedeniyle satışların neredeyse sıfırlanan sektör normalleşme sürecinde düşük maliyetli taşıt kredileriyle büyük bir ivme kazandı. Salgın döneminin zararlarının karşılandığı süreç için destek olmak amacıyla otomobil firmaları kendi özel araba kampanyalarını açıklamaya başladılar.

Otomobil firmaları tarafından Ağustos 2020 araba kampanyalarının açıklanmasıyla dikkatleri çeken husus ise sıfır faizle çok sayıda aracın satışa sunulması oldu. Vatandaşlar her araba kampanyasının özel şartlarından yararlanarak sıfır faizle sıfır kilometre yeni bir otomobil sahibi olabilme imkanına kavuştular.

Sıfır faizli otomobil kampanyaları Türkiye'de gittikçe yaygınlaşmaya başlarken bazı firmaların bu konuda öde geçen adımlar atması müşterilerin bu markalara yönelmesini de beraberinde getirdi. Hangi firmaların hengi model araçları sıfır faizle satılıyor? Sıfır faizli şartlarla hangi otomobiller satın alınabilir?

NİSSAN 2020 AĞUSTOS SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI

Sıfır faizli araba kampanyalarında Nissan markası öne çıkan firmaların başında geliyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV model araçlarından olan Nissan Qashqai model araçlardan satın almak isteyen müşterilere Ağustos ayı boyunca 60.00. TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli finansman desteği veriliyor.

Nissan'ın üst model araçlarından olan Nissan X-Trail model araçlar için de sıfır faiz imkanı Ağustos kampanyasında yer aldı. Buna göre bu model araçlar için de 80.000 TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli finansman desteği veriliyor.

Nissan'ın bir başka çok tercih edilen modellerinden olan Nissan Micra için de sıfır faiz fırsatı Ağustor 2020 kampanyasında müşterilere sunuldu. Buna göre Nissan Micra satın almak isteyen müşterilere 30.000 TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli finansman desteği veriliyor.

Nissan'ın sıfır faizli araba kampanyalarından yararlanmak isteyen müşteriler Niskaskı veya Uzatılmış Garanti alımı yapmaları da gerekiyor.

FORD 2020 AĞUSTOS SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI

Sıfır faizli kampanyalara Ağustos 2020'de Ford markası da katıldı. Ford Finans tarafından sağlanan finansman desteği ile 2019 model sıfır kilometre araçlar 60.000 TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizle satışa sunuluyor. Her Şey Dahil Finans Paketli Ford Finans taşıt kredisi ile belirlenen modellerde 83.000 TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizle müşterilere kredi imkanı sunuluyor. Bunların yanında Ford Finans 40.000 TL'ye 3 ay yüzde 0 faiz de uygulayarak müşterilere uygun taşıt kredisi fırsatı sunuyor.

TOYOTA 2020 AĞUSTOS SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI

Toyota'nın 2020 Ağustos ayı kampanyası kapsamında çok rağbet edilen modellerinden olan Toyota Hilux model araçlara yüzde sıfır faizlefinansman desteği veriliyor. Bu model araçlardan satın almak isteyen müşteriler 100.000 TL 12 ay yüzde 0 faiz oranı ile finansman desteği alabiliyorlar. Bu araçlardan satın almak isteyen müşterilerin Toyota bayilerine giderek geniş bilgi almaları gerekiyor.

Emlak365.com