Akbank ve Garanti Bankası'ndan Toyota 0.69 Araç Kredisi Kampanyası!

Sıfır araç sahibi olmak isteyen kişiler araba markalarının kampanyaları ile duyurularını yakından takip ederken Toyota ile Garanti Bankası ve Akbank arasında imzalanan ortak protokol ile 0.69 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuldu. Toyota Yeni Proace City modeli için 75 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu.

Akbank ve Garanti Bankası'ndan Toyota 0.69 Araç Kredisi Kampanyası!

Yükselen araç fiyatları ve taşıt kredisi faiz oranları nedeni ile araba sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşmaya devam ederken sıfır araba kampanyaları bu nedenle daha yakından takip edilmeye devam ediliyor. Bu kampanyalardan biri de Toyota tarafından açıklandı. 

Toyota Haziran ayı kampanyası ile sıfır araç almak isteyen müşterilerine yönelik olarak Akbank üzerinden 0.69 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sundu. Akbank taşıt kredisi faiz oranı için açıklanan 0.69 oranı sadece Toyota Yeni Proace City modeli için geçerli olacak. 

TOYOTA YENİ PROACE CİTY SATIN ALAN KİŞİLERE AKBANK 0.69 TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLAYACAK! 

Yapılan açıklamada Yeni Proace City modeli için 75 bin liraya kadar 12 ay vadeli yüzde 0,69 faiz fırsatıyla Akbank tarafından kredi desteği desteği verileceği açıklandı. Yapılan açıklamada düzenlenen kampanya kapsamında 75 bin liraya kadar taşıt kredisi desteğinin aylık faiz oranı yüzde 0.69 olarak açıklanırken kredi veren bankalar ise Akbank ve Garanti Bankası olarak ilan edildi. 

Toyota Yeni Proace City 1.5 D 100 HP Dream donanım paketi satış fiyatı  222 bin 150 lira olarak açıklanırken Toyota Yeni Proace City  1.5 D 130 HP Dream A/T donanım paketi fiyatı ise 247 bin 200 lira olarak ilan edildi. Kampanyadan yararlanarak sıfır araç almak isteyen kişiler başvurularını Toyota satış bayileri üzerinden yaparken yine Garanti Bankası ve Akbank şubeleri üzerinden de araç kredisi başvurusu yapılabilecek.

Yorumlar (0)