Araba Alacaklara Kredi Kampanyası! 0.99 Faiz Oranıyla 70.000 TL Araç Kredisi

Araba alacaklara özel kredi kampanyası bankalardan değil firmalardan geldi.

Araba Alacaklara Kredi Kampanyası! 0.99 Faiz Oranıyla 70.000 TL Araç Kredisi

Araba alacaklara özel kredi kampanyası bankalardan değil firmalardan geldi. Kasım ayına özel sunulan araç kampanyalarında müşterilere düşük faiz oranıyla kredi kampanyası sunan firmalar bu kampanyaları ile müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışıyorlar. Bu kapsamda ilan edilen kredi kampanyasına dair detaylar haberimizde.

Uzun bir süredir piyasada yaşanan fiyat artışları nedeniyle araba almakta zorlanan vatandaşlar hem bankaların taşıt kredisi kampanyalarını hemde firmaları özel satış kampanyalarını takip ediyorlar. Kasım döneminde çeşitli kampanyalar sunan firmalar müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamk ve taleplerine yanıt vermek istiyrolar. Bankalarda araç kredisi faiz oranlarının çok yüksek olduğu bu dönemde, firmaların yeni dönem kampanyaları bu alanda oldu. 0.99 FAİZ ORANIYLA KREDİ OLANAĞI GELDİKasım ayının son günü öncesinde ilan edilen güncel taşıt kredisi faiz oranlarında en düşük faiz oranı yüzde 1.30 bandında bulunuyor. Özel bankalar tarafından sağlanan bu kredi olanaklarında ayrıca müşterilerden kredi notunun yüksek olması gibi özel koşullar talep edilebiliyor. En uygun faiz oranıyla kredi kullanmak ve araba almak isteyenler için ise kampanya Mitsubishi tarafından duyuruldu. Dünyaca ünlü araç firması Türkiye'de en çok tutulan modelleri için 70 bin TL'ye kadar kredi olanağı sunduğunu açıkladı. 70.000 TL LİMİTLE SUNULAN ARAÇ KREDİSİMistsubishi'nin Kasım ayı kampanyasında müşterilerin kredi alanında dile getirdikleri talebe yanıt verildi. Firma farklı model araçları için farklı limitle ancak aynı, yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu. İşte model model kredi imkanları. 

Mitsubishi Kasım Yeni Space Star Kampanyası kapsamında müşterilerine 36 bin TL kredi imkanı sunuyor. Bu kampanya ile araç alan mğşteriler yüzde 0.99 faiz oranıyla ve 12 ay vade ile ödemelerini yapacaklar. 

Türkiye'de sevilen araç modellerinden olan Mitsubishi Eclipse Cross için düzenlenen kampanyada kredi kullanım limiti 70.000 TL olarak açıklandı. Firma bu model için 0.99 faiz oranı ve 12 ay vade imkanı sunuyor. 

Mitsubishi tarafından özel kredi kampanyası ile satılan bir diğer araç modeli ise Yeni L200. Yeni L200 Kampanyası kapsamında müşteriler 0.99 faiz oranıyla kredi kullanıp 12 ay vade ile ödeyebilecekler. Kredi limiti 70.000 TL. 

Kampanya dahilinde olan son araç ise Mitsubishi Outlander. Bu kampanya da diğer iki kampanyada olduğu gibi 70.000 TL limitle sağlanıyor. Kredi faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanırken ödemeler 12 ay vade ile yapılacak. KAMPANYA NE ZAMAN SONA ERECEK?Mistubishi tarafından sunulan kredi kampanyası ile araç almak isteyen müşteriler Kasım sonuna kadar başvurularını yapacaklar. Firma Kasım ayı sonunda kampanya detaylarını sıfırlayacak ve Aralık dönemine göre yeni kampanya olanaklarını sunacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)