Citroen, Fiat, Jeep Sıfır Faizli Araba Kampanyalarında İndirim Çılgınlığı

Otomobil firmaları tarafından Mayıs 2021 araba kampanyalarıyla müşterilere büyük sürprizler yapılmaya devam ediliyor. Mayıs ayında tam kapanma nedeniyle yeteri kadar araç satışı yapamayan otomobil markaları çeşitli indirimler ve sıfır faizli kredilerle satışları arttırmayı hedefliyorlar. İşte Mayıs 2021 araba kampanyaları...

Citroen, Fiat, Jeep Sıfır Faizli Araba Kampanyalarında İndirim Çılgınlığı

Türkiye'de otomobil piyasasında önemligelişmeler yaşanmaya ve vatandaşlara çeşitli imkanlar sunulmaya devam ediliyor. Dünyada çip sorunu büyük bir mesele olurken Türkiye'de araç satışları ön plana çıktı. Tam kapanma döneminde araç satışı yapamayan firmalar yıllık satış rakamlarını tutturabilmek için karlarından fedakarlık yaparak indirimli araba kampanyalarını ve sıfır faizli kredi seçeneklerini duyurmaya başladılar.

CİTROEN SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI!

Citroen tarafından Mayıs ayı için hazırlanan araba kampanyasına göre C3 model otomobiller 167 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca bu aracı satın almak isteyen müşterilere kredi imkanı da verildiği bildirildi. Buna göre C3 model araç satın alacak olan müşteriler 50 Bin TL'lik krediyi 12 ay vadede sıfır faizli kullanabilecekler.

Citroen'in Mayıs 2021 araba kampanyasında bir diğer kampanya detayı ise C5 Aircross SUV model araç için oldu. Bu araçlara da kredi desteği veren Citroen 12 ay vade yüzde 1,09 faizli 100 Bin TL finansman desteğini duyurdu.

Citroen Yeni C4 için ise lansmana özel 219 bin TL'den başlayan fiyatlar belirlendi. Bu araç için de 12 ay vadeli 0,99 faizli 60 Bin TL kredi verileceği ilan edildi.

FİAT SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI

Sıfır faizli kredi desteği uygulamasına FİAT da dahil oldu. Firma tarafından yapılan açıklmaya göre Pratico, Doblo ve Fiorino model araçlar için 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi sıfır faizle verilecek. Otomobil fiyatlarında da indirime giden FİAT Fiorino için 119.900 TL'den ve Doblo için ise 153.900 TL'den başlayan fiyatlar belirledi.

JEEP SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI!

Sıfır faizli otomobil satan firmalar arasına Jeep de katıldı. Yeni araba kampanyası ile Jeep müşterileri sıfır faizli kredi kullanabilecekler. Sıfır faizli kredi imkanının Renegade ve Compass modeller için geçerli olduğu açıklandı. Jeep Renegade için 100 Bin TL ve Jeep Compass için 150 Bin TL kredi 12 ay vade ve sıfır faiz imkanı ile veriliyor.

Yorumlar (0)