Dacia'dan Günde 69 TL'ye Sıfır Kilometre Otomobil Sahibi Yapan Araba Kampanyası

Türkiye'de uygulanan tam kapanma sokağa çıkma yasakları nedeniyle otomobil satışlarına büyük bir darbe vuruldu. Ancak markalar düzenledikleri araba kampanyaları ile bu durumu telafi etmeye çalışıyorlar. Araba kampanyası ile dikkat çeken markalardan birisi de Dacia oldu.

Dacia'dan Günde 69 TL'ye Sıfır Kilometre Otomobil Sahibi Yapan Araba Kampanyası

Türkiye'de tam kapanma sokağa çıkma yasaklarının darbe indirdiği sektörülerin ilk sıralarında otomotiv sektörü geliyor. Uzaktan satış sitemi ile sınırlı sayıda araç satılabilirken yaşanan bu kayıpları telafi etmek isteyen otomobil markaları çeşitli kampanyalarla müşteri çekmeye devam ediyorlar. En dikkat çekici kampanyalardan birisini de Dacia düzenledi.

GÜNDE 69 TL'YE OTOMOBİL SATIN ALMA FIRSATI!

Dacia tarafından açıklana araba kampanyalari içerisinde en çok talep gören kampanya günlük 69 TL taksitle otomobil sahibi yapan kampanya oldu. Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg otomobil 152.900 TL ile satışa çıkarıldı. Müşterilere Dacia Finans'tan kredi kullandırılarak otomobil almalarına firma tarafından yardımcı olunuyor. 64.130 TL peşin ödeme yapan müşterilere aylık yüzde 1,69 faiz oranı ile 84.095 TL kredi kullandırılıyor. 35 aylık eşit taksitlerle verilen bu kredi ile müşteriler her ay 2.069 TL ödeme yapıyorlar. Günlük ödeme tutarı ise bu şekilde 69 TL oluyor.

Dacia tarafından yapılan bilgilendirmeye göre kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak isteyen müşteriler Kredi Koruma Sigortası'nı kullanarak bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Ayrıca kredi tahsis ücretinin kredi bedeline dahil olmadığı bildirildi. Ayrıca talep eden müşterilere daha fazla kredi tutarı veya vade imkanı da tanınmaktadır. Bunun için müşterilerin Dacia bayilerine başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

ONLİNE HİZMET İLE ARAÇ SATIŞI

Sıfır kilometre yeni bir otomobil satın almak için firmaların araba kampanyalarını araştıran vatandaşlar son günlerde Dacia'nın bu kampanyasına büyük bir ilgi gösteriyorlar. Ayrıca Dacia'nın online hizmet vermesi de kampanyaya olan ilgiyi arttırdı. Vatandaşlar yeni bir araç satın almak için daha geniş bilgileri Dacia yetkililerinden online sistemden kolay bir şekilde öğrenebiliyorlar.

Dacia tarafından sağlanan kredi imkanları ile alakalı olarak bir uyarı yapılarak kredi şartlarının finansman kuruluşuna göre değişebileceği bildirildi. Bu nedenle kampanyadan kısa sürede yararlanmak isteyenlerin daha avantajlı olabilecekleri ifade edildi.

Yorumlar (0)