Faizsiz Araba Kampanyası 2021! Ford Sıfır Faizli Otomobil Kampanyasında Büyük Fırsat Kaçıyor!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler sıfır kilometre araba kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. Özellikle sıfır faizli araç kampanyalarını araştıranlar için Ford tarafından müjde verildi. Sıfır faizle finansman desteği sağlayan Ford araba kampanyasında son fırsat günleri yaşanıyor. İşte merak edilen kampanyanın detayları...

Faizsiz Araba Kampanyası 2021! Ford Sıfır Faizli Otomobil Kampanyasında Büyük Fırsat Kaçıyor!
Türkiye'de yeni bir araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar öncelikle araba kampanyalarını araştırdıktan sonra buna karar veriyorlar. Sıfır kilometre araba kampanyalarını didik didik eden vatandaşlar son dönemlerde en çok Ford tarafından sıfır faizli finansman desteği ile araç satışı yapılan araba kampanyasına ilgi gösteriyorlar.

SIFIR FAİZLİ 2021 MODEL YENİ FORD KUGA

Ford'un yaptığı kampanya açıklamasına göre müşterime Yeni Ford Kuga model otomobillerden satın almak istediklerinde farklı bir finansman desteği bulabiliyorlar. Bu model araçlar için müşterilere sıfır faizle finansman desteği sağlanıyor. Kampanya kapsamında müşterilere Yeni Ford Kuga model araçlarda 150 Bin TL'lik finansman desteği sıfır faizle ve 12 ay vadede temin ediliyor. Araçlarını satın alıp Ford konforunu yaşamaya başlayan müşteriler herhangi bir faiz ödemeden bu finansman desteğini geri ödeyebiliyorlar.

SIFIR FAİZLİ FORD ARABA KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Ford sıfır faizli araba kampanyasından yalnızca gerçek kişiler yararlanabilmektedirler. Tüzel kişiler ve kurumsal alımlarda bu kampanya geçerli değildir. Sadece bireysel satın almalar için sıfır faiz imkanı tanınmaktadır. Sıfır faizli imkan FordFinans tarafından verilen 150 Bin TL tutarlı ve 12 ay vadeli krediler için geçerlidir. Fordfinans'ın bu kredisini kullanan müşteriler araçlarını satın aldıktan sonra 12 ay boyunca her ay 12.500 TL kredi taksiti öderler. Ancak bu kredi için peşin olarak bir defaya mahsus dosya masrafı ve vergiler kapsamında 81,32 TL ödeme yapılmaktadır. Bu ödeme haricinde herhangi bir maliyet müşterilere yansıtılmamaktadır.SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI NE ZAMAN SONA ERECEK?

Ford tarafından yapılan kurumsal açıklamaya göre sıfır faizli Yeni Ford Kuga model araçlardan satın almak isteyen müşteriler bu satın alma işlemini 7 Nisan 2021 tarihine kadar yapmalılar. 7 Nisan'ın tarihinin ardından sıfır faizli araba kampanyası sona erecek. Müşterilerin faizsiz araba kampanyası avantajlarından yararlanmaları için son günler yaşanırken Ford'a bu konuda yapılan başvuruların oldukça arttığı bildirildi.

2021 MODEL YENİ FORD KUGA ARAÇLARIN SATIŞ FİYAT LİSTESİ!

Ford'un önemli markalarından birisi olan ve sıfır faizli finansman desteği ile satılan vizyon modeli olan Yeni Ford Kuga araçların 2021 modellerinin satış fiyatları açıklandı. Modellerdeki niteliklere göre satış fiyatlarında farklılıklar olabiliyor. 2021 model Yeni Ford Kuga araçların fiyatları 365.400 TL'den başlayarak 471.300 TL'ye kadar çıkabiliyor. Ancak Yeni Ford Kuga Hibrit model araç ise elektrikli ve benzinli olması sebebiyle 1.161.000 TL'den satılıyor.
Yorumlar (0)