Fiat Egea Hatchback Arabanı Şimdi Al, Keyfini Hemen Sür, Ödemesine Aralık Ayında Başla!

Türkiye'nin en çok tercih edilen araç markaları arasında yer alan Fiat Eylül ayına sayılı günler kala Egea Hatchback modeli için kampanyasını duyurdu.

Fiat Egea Hatchback Arabanı Şimdi Al, Keyfini Hemen Sür, Ödemesine Aralık Ayında Başla!

Türkiye'nin en çok tercih edilen araç markaları arasında yer alan Fiat Eylül ayına sayılı günler kala Egea Hatchback modeli için kampanyasını duyurdu. Fiat Egea Hatchback modeli şimdi al 4 ay sonra öde kampanyası ile düşük fiyatlarla satışta!

Ünlü araba markalarının sıfır araç modelleri kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Bunlardan biri de Fiat oldu. Kamu bankaları tarafından başlatılan yüzde 0.49 faizli kampanyanın sona ermesinin ardından dev marka kendi kampanyasını duyurdu. FİAT EGEA KAMPANYA FIRSATI 2020!Fiat Egea Hatchback modeli için yapılan kampanya duyurusu ile "Egea Ailesi ve Panorama Ailesi modellerinde maksimum 50.000 TL tutarında, 24 ay vadeye kadar, 1.19% faiz oranı ile kredi kullanılabilir. 4 ay sonra ödeme seçeneğinde taksitlerin 3 ay ötelenmesi kastedilmektedir, ilk taksit ödemesi Aralık ayında başlayıp sonrasında 24 ay taksit ile ödeme yapılacaktır. (Toplam vade sayısı 27’dir.)" ifadelerine yer verildi. Fiat Egea tarafından sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere taşıt kredisi desteği yüzde 1,29 olarak açıklanırken Marka Kasko yapılması halinde ise 24 ay vadeli 50 bin liraya kadar araç kredisi desteği yüzde 1.19 olarak uygulanacak. 

FİAT EGEA SEDAN HATCHBACK 2020 MODEL FİYAT LİSTESİ Kampanyadan yararlanarak araç satın almak isteyen kişilere;Fiat Egea Sedan Hatchback Street Donanım Paketi 128 bin 900 Liradan Başlayan Fiyatlarla, Fiat Egea Sedan Hatchback Urban Plus Donanım Paketi 131 bin 900 Liradan Başlayan Fiyatlarla, Fiat Egea Sedan Hatchback Mirror Donanım Paketi 137 bin 900 Liradan Başlayan Fiyatlarla, Fiat Egea Sedan Hatchback S-Design Donanım Paketi 191 bin 900 Liradan Başlayan Fiyatlarla, Fiat Egea Sedan Hatchback Sport Donanım Paketi 205 bin 900 Liradan Başlayan Fiyatlarla satışa sunuldu. Emlak365.com


Yorumlar (0)