Ford 0.49 Faizli Araç Kredisi Kampanyasını Sürdürüyor! İşte O Modeller...

Ford 0.49 faiz kampanyası devam ediyor. Sıfır araba satın almak isteyenler kişiler için düzenlenen Ford Mart ayı kampanyası kapsamında bazı modellerde faizsiz taşıt kredisi desteği sağlarken pek çok modelde de 0.49 faiz oranı ile kredi desteği verilecek. Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom ve Ford Ranger kampanya detayları haberimizde...

Ford 0.49 Faizli Araç Kredisi Kampanyasını Sürdürüyor! İşte O Modeller...
fai oranı Türkiye'nin en çok satan araba markaları arasında yer alan Ford tarafından açıklanan kampanya kapsamında bazı modeller için 0.49 faizle taşıt kredisi desteğinin devam edileceği duyuruldu.

0.49 FAİZ ORANI İLE SATIŞAN ARABA MODELLERİ HANGİLERİ?

Ford tarafından yapılan açıklama kapsamında Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom ve Ford Ranger modelleri için 0.49 faizle taşıt kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi.

Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet araç modellerinde ise faizsiz taşıt kredisi desteği sunulacağı ilan edildi. Peşin alımlarda ise tüm araç modelleri için yüzde 2 oranında indirim yapılacağı duyuruldu.

0.49 taşıt kredisi desteği yukarıda yer alan modeller için 130 bin liraya kadar olan kredi talepleri için sınırlı olmak üzere 12 aya kadar vadeli olarak verilecek.

Ford Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet araç modellerinde ise 120 bin liraya kadar olmak üzere 12 ay vadeli faizsiz taşıt kredisi desteği sunulacak. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen başvurularını Ford yetkili satıcıları üzerinden yapacaklar.Ford binek araç modelleri kampanyası kapsamında ise Ford Fiesta, Ford Focus, Ecosport, Mondeo, S-Max ve Galaxy modellerinde geçerli olmak üzere 60 bin liraya kadar 0.99 faiz oranı ile kredi verilirken Yeni Ford Kuga modelinde de faizsiz taşıt kredisi 12 ay vadeli faizsiz 150 bin liraya kadar verilecek.

Ford Tourneo Courier Journey modeli içinde yine 0.49 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği 130 bin liraya kadar sınırlı olmak üzere 12 ay vadeli olarak verilecek.
Yorumlar (0)