Ford 2020 Yıl Sonu Aralık Kampanyası! Sıfır Faiz, 0.49 Faizli Taşıt Kredisi Desteği

Otomobil markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Ford Fiesta, Ecosport, Mondeo, S-Max, Galaxy, Ford Focus, Yeni Ford Kuga ve Ford Tourneo Courier Journey modeli için faizsiz araç kredisi, 0.

Ford 2020 Yıl Sonu Aralık Kampanyası! Sıfır Faiz, 0.49 Faizli Taşıt Kredisi Desteği
Otomobil markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Ford Fiesta, Ecosport, Mondeo, S-Max, Galaxy, Ford Focus, Yeni Ford Kuga ve Ford Tourneo Courier Journey modeli için faizsiz araç kredisi, 0.49 faizli taşıt kredisi kampanyası başladı!

Türkiye'nin en çok satan otomobil markaları arasında yer alan Ford yıl sonu araç kampanyası kapsamında sıfır araç almak isteyen müşterilerine yönelik olarak 3 farklı kredi paketi ile destek sunacak.

FORD FAİZSİZ ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ HANGİ MODEL ARAÇLARDA GEÇERLİ?

Sıfır faizli araç kredisi desteği sağlayan Ford Aralık ayına özel olarak başlatmış olduğu kampanyasında Ford Focus model otomobillerin satın alımlarında geçerli olmak üzere 12 vadeli 75 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği veriyor. Bu modele ek olarak aynı zamanda Yeni Ford Kuga modelini satın almak isteyen kişilere yönelik olarak ta Ford yine 12 ay ile sınırlı olmak üzere 120 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlıyor.

2020 MODEL FORD TOURNEO COURİER JOURNEY ALMAK İSTEYENLERE 0.49 ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ VERİLECEK! 

2020 model Tourneo Courier Journey araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Ford 130 bin liraya kadar olan kredi desteğini 12 ay vadeli olarak yüzde 0.49 faiz oranı ile verecek.

FORD 0.99 FAİZ ORANI İLE TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ VERİLEN MODELLER HANGİLERİ?

Ford Fiesta, Ecosport, Mondeo, S-Max ve Galaxy model otomobillerin satın alımlarında geçerli olmak üzere 24 aya kadar vadeli yüzde 0.99 faizli taşıt kredisi desteği sağlanacak. Bu model araçları satın almak isteyen kişiler Ford bayileri üzerinden belirtilen peşinat tutarlarını ödedikten sonra 60 bin liraya kadar 24 ay vadeli taşıt kredisi başvurularında yüzde 0.99 faiz oranı ile araç sahibi olma imkanı elde edecekler.

Emlak365.com
Yorumlar (0)