Haziran 2021 Araba Kampanyası! Yeni Nissan Juke Sıfır Faizli Kredi Desteği İle Satılıyor!

Otomobil satın almak isteyenler sıfır kilometre araçlar için firmaların düzenledikleri araba kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. Nissan tarafından yılın en cazip araba kampanyası duyuruldu. Buna göre Nissan sıfır faizle verilen kredi desteği ile sıfır kilometre otomobil satıyor. 

Haziran 2021 Araba Kampanyası! Yeni Nissan Juke Sıfır Faizli Kredi Desteği İle Satılıyor!

Türkiye'de otomobil satın almak isteyenlerin ortak derdi olan fiyat yükseklikleri nedeniyle firmalar vatandaşlara çeşitli kolaylıklar sağlayarak dengeleme yapmaya devam ediyorlar. Yüksek fiyatlar karşısında müşterilere avantajlı imkanlar sunmak zorunda olduklarını düşünen otomobil firmaları Haziran 2021 araba kampanyalarını açıkladılar. 

SIFIR FAİZLİ KREDİ İLE ARABA KAMPANYASI HAZİRAN 2021

Haziran 2021 araba kampanyaları içerisinde Nissan'ın düzenlediği arana kampanyasının diğerlerinden farkı bulunuyor. 1 Haziran itibariyle başlayan araba kampanyası ile Nissan Juke model otomobiller kredi desteği ile satılıyorlar. Bu otomobili satın almak isteyen müşterilere sıfır faizle kredi veriliyor. 

Nissan Juke için sıfır faizli kredi kampanyasının detayları da belli oldu. Buna göre 2020 model Nissan Juke model aracı satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli sıfır faizli 100 Bin TL kredi imkanı sağlanıyor. 2021 model Nissan Juke otomobili satın almak isteyenlere ise yine sıfır faizle kredi desteği 12 ay vadeli sağlanıyor ama bu kredinin miktarı maksimum 50 Bin TL oluyor.

Nissan Juke sıfır faizli kredi desteğini kullanabilmek için NissanKasko veya Uzatılmış Garanti ürünlerinden birisini satın almak gerekiyor. Nissan bayilerinde bu imkanlar müşterilere sunulmaktadır. Haziran ayı boyunca devam etmesi beklenen bu kampanya ile Nissan ciddi sayıda satış gerçekleştirmeyi planlıyor. 

NİSSAN JUKE  ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Alaşımlı jantlar
-LED ön farlar 
-BOSE Premium ses sistemi 
-Alacantra deri koltuklar 
-Apple Car Play ve Android özellikli 8'' dokunmatik ekran 
-Farklı sürüş modları 
-422 litre bagaj hacmi

YENİ NİSSAN JUKE SATIŞ FİYATLARI

Yeni Nissan Juke 1.0 DIG-T 115 DCT Platinium: 348.600 TL
Yeni Nissan Juke 1.0 DIG-T 115 DCT Platinium Perso: 369.900 TL
Yeni Nissan Juke 1.0 DIG-T 115 DCT Platinium Premium: 388.000 TL

Yorumlar (0)