KIA 2020 Yılsonu Sıfır Araç Kampanyası! Model Model Tüm Liste

KIA müşterilerine çok sayıda özel fırsatın bir arada olduğu araç kampanyası sundu.

KIA 2020 Yılsonu Sıfır Araç Kampanyası! Model Model Tüm Liste
KIA müşterilerine çok sayıda özel fırsatın bir arada olduğu araç kampanyası sundu. Aralık ayı sonu itibariyle sona erecek araç kampanyası için sunulan tüm olanaklar ve diğer tüm detaylar şu şekilde;

Emlak365.com - Araba alacaklar için çok sayıda kampanya bulunuyor. Bu kampanyaların önemli bir kısmı yenilendi. Araç fiyatlarında yaşanan düşüş ve araç satışlarının düşmesi firmaların araç kampanyalarını yenilemelerine neden oldu. Sıfır araç almak isteyenler için düşük faizli kredi, indirimli fiyatlar ve şimdi al sonra öde kampanyaları aralık duyurularında ön plana çıkıyor.

ARALIK AYI ARAÇ KAMPANYALARI

KIA tarafından sunulan araç kampanyaları her araba modeli için değişiyor. Markanın sağladığı olanaklarda yüksek kredi limiti, düşük faiz imkanları bulunuyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya detayları şu şekilde;

KIA XCeed, KIA Niro, KIA Sportage , KIA Ceed DSL Modelleri

Firma bu dört model için aynı kampanyayı sunduğunu açıkladı. Bu dört model araçtan bir tanesini almak isteyen müşteriler yüzde 0.89 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Kredi kullanım limitini 100 bin TL olarak duyuran KIA  ayrıcaKIA XCeed, KIA Niro, KIA Sportage , KIA Ceed DSL modelleri için 24 ay vade imkanı sağladığını açıkladı.

KIA Picanto, KIA Rio, KIA Stonic, KIA Ceed GSL Modelleri 

KIA diğer dört model araçları için aynı faiz oranıyla kredi sağladığını duyurdu. Müşteriler KIA Picanto, KIA Rio, KIA Stonic, KIA Ceed GSL modelleri için yüzde 0.89 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Ancak bu model araçlar için sunulan limit daha düşük tutarda. Firma ilan edilen bu dört model için 50 bin TL kredi limiti ve 18 ay vade sağladığını duyurdu.
Yorumlar (0)