Mayıs 2021 Opel Araba Kampanyası! Sıfır Faizle Kredi Desteği Veriliyor!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için otomobil markalarının Mayıs ayı araba kampanyaları geldi. Mayıs ayı araba kampanyasını açıklayan firmalardan birisi de Opel oldu. Yüzde 0'dan başlayan faizler ve çeşitli indirimlerle Opel Mayıs 2021 araba kampanyaları...

Mayıs 2021 Opel Araba Kampanyası! Sıfır Faizle Kredi Desteği Veriliyor!

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın merakla beklediği araba kampanyaları açıklanmaya başlandı. Mayıs 2021 araba kampanyalarını açıklayan firmaların arasına Opel de katıldı. Opel çok çeşitli bir kampanya sürecini resmen başlatırken müşterilerine farklı avantaj imkanlarını da sunduğunu duyurdu. Fiyat indirimleri, kolay ödeme seçenekler, faizsiz finansman desteği gibi çeşitli fırsatları müşterilere sunan Opel hemen hemen her otomobil için ayrı bir kampanya düzenliyor. 

OPEL CORSA MAYIS 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler Opel Corsa model araçları 176.900 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilecekler. Bu otomobiller için Opel tarafından müşterilere 50 Bin TL finansman desteği syunulacak. 12 ay vadeli aylık yüzde 0,99 faizli bu finansman desteği ile sıfır otomobil almak kolaylaşacak. 

OPEL GRANDLAND X MAYIS 2021 ARABA KAMPANYASI

Opel Grandland X model otomobil satın almak isteyen müşterilere yüzde 0 faiz seçeneği ile finansman desteği verildiği bildirildi. Buna göre 369.900 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak Opel Grandland X için 90 Bin TL faizsiz finansman desteği verileceği bildirildi. 

OPEL YENİ CROSSLAND MAYIS 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel'in aktif bir diğer araba kampanyası ise Opel Yeni Crossland için yapıldı. Bu model bir otomobil satın almak isteyen müşterilere marka tarafından finansman desteği sağlanacak. Buna göre 75 Bin TL'lik finansman desteği 12 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faiz seçeneği ile verilecek. Ayrıca Opel Yeni Crossland model otomobillerin 219.900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu bildirildi. 

OPEL INSIGNIA MAYIS 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel'in kampanya açıklamasına göre 2020 model sıfır kilometre Opel Yeni Insignia araçlar 442.600 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında müşterilere finansman desteği verileceği duyuruldu. Buna göre müşteriler Opel Yeni Insignia model otomobiller için 150 Bin TL finansman desteğini 12 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faiz seçeneği ile alabilecekler.

OPEL ASTRA HB MAYIS 2021 ARABA KAMPANYASI  

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Opel Astra HB model araçlar için 279.500 TL'den başlayan fiyatlar belirlendi. Opel'in resmi internet sitesine göre bu model otomobillerde fiytat haricinde herhangi bir kampanya detayı bulunmuyor.

Yorumlar (0)