Nisan 2021 Araba Kampanyaları 0.69 Faizli Kredi Müjdesiyle Geldi

Nisan 2021 araba kampanyaları duyuruldu. İki firma tarafından yayımlanan araç kampanyalarında müşterilere düşük faizli kredi olanakları sunuldu. Firmalar yüzde 0.69 ve yüzde 0.99 faiz oranlarıyla kredi sağlayacaklarını ilan ettiler.

Nisan 2021 Araba Kampanyaları 0.69 Faizli Kredi Müjdesiyle Geldi
Nisan 2021 araba kampanyaları iki firma tarafından duyuruldu. Araba alma hazırlığında olan vatandaşların oldukça merak ettiği yeni dönem araç kampanyalarını duyuran iki firmadan birincisi Fiat diğeri ise Toyota oldu. İki firmanda hem indirimli satış fiyatları hemde düşük faizli kredi olanakları ile müşterilerinin karşısına çıktı.

0.69 FAİZ ORANIYLA KREDİ OLANAĞI SUNULAN MARKA VE MODELLER

Toyota, Türkiye'de sevilen 3 modeli için yeni kampanya şartlarını açıkladı. Belli bir tutara kadar kredi sağlayacağını ilan eden Toyota'nın kampanya temelini yüksek limit ve düşük faiz oluşturuyor. 3 model için de yüzde 0.69 faiz oranıyla kredi sağlayacağını ilan eden firmanın kampanya detayları şu şekilde;1-) Toyota Yaris: Firma müşterilerinin Toyota Yaris almaları durumunda yüzde 0.69 faiz oranıyla kredi vereceğini ilan etti. Bu kredi için 12 ay vade olanağı sunan Toyota ayrıca müşterilerinin 75 bin TL'ye kadar olan kredi taleplerini karşılayacak.

2-) Toyota Corolla ve C-HR: Bu iki model araç alacaklar da yukarıda yer alan kampanyadan faydalanabilecekler. Toyota resmi sitesinden ilan ettiği Nisan 2021 otomobil kampanyasında Corolla ve C-HR modelleri için yüzde 0,69 faiz oranıyla 12 ay vadeli kredi sağlayacağını duyurdu. Bu modeller için de 75 bin TL kredi sağlanacak.Lansmana Özel Yüzde 0 Faiz Fırsatı

Yeni Toyota Proace City, lansmana özel fiyatlar ile satışa çıkarılacak. Firma bu model araçlar için çok özel olanaklar sağladığını ifade ederken müşteriler yüzde 0 faiz, yani faizsiz geri ödeme ile 100 bin TL'ye kredi kullanıp geri ödemeleri 12 ay vade ile yapabilecekler.

Toyota'dan araç almak isteyenler için kampanya 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Müşteriler kampanyadan yararlanmak için başvurularını o tarihe kadar yapacaklar.

YÜZDE 0.99 FAİZ ORANIYLA NİSAN 2021 ARAÇ KAMPANYALARI

2021 yılı otomobil kampanyasını duyuran markalardan bir tanesi de Fiat'tan geldi. Fiat farklı marka ve modelde ki araçlarını kampanyalı satış fiyatları ile müşterilerine sundu. Fiat bir önceki kampanyada olduğu gibi müşterilerine düşük faiz oranlarıyla kredi sağlayacağını da açıkladı.* Fiat Panda - 2021 Nisan kampanyası kapsamında 130 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

* Fiat Egea alacaklar için firma yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi sağlayacak. 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabilecek olan müşteriler ödemeleri 12 ay vade ile yapacaklar.

* Fiat Sportif SUV 500X Sport modeli için indirim uygulayacağını duyurdu. Bu model araçlar için Nisan 2021 kampanyası kapsamında 12 bin TL indirim yapılacak.
Yorumlar (0)