Nisan Kampanyaları Başladı! Sıfır Araç Fiyatlarına 69 Bin Liralık İndirim Fırsatı

Bahar mevsiminin gelmesi ile beraber araç piyasasında hareketlilik artarken sıfır araç markaları Nisan 2021 kampanyaları ile büyük yankı uyandırdı. En ucuz sıfır araç fiyatı belli olurken, Fiat Nisan 2021 fiyat listesi ve Nisan ayı kampanyaları haberimizde...

Nisan Kampanyaları Başladı! Sıfır Araç Fiyatlarına 69 Bin Liralık İndirim Fırsatı
Araba fiyatları dalgalı olarak seyretmeye devam ederken, bahar döneminde arabasını yenilemek isteyenlerin merakla bekledikleri otomobil firmalarının Nisan ayı kampanyaları başladı. Nisan ayına özel olarak başlatılan kampanyalar kapsamında sıfır araç fiyatlarına 69 bin liraya varan indirimler yapıldı.

FİAT NİSAN 2021 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI, 69 BİN LİRAYA VARAN İNDİRİM MÜJDESİ VERİLDİ! 

Açıklanan liste kapsamında Türkiye'nin en ucuz sıfır aracı olarak olarak ünlenen Fiat Panda modeli için 135 bin liradan başlayan fiyatlarla satış imkanı yine korundu ve bu model için Nisan ayı fiyat listesi ile zam yapılmadı. Fiat markasının en çok satan modelleri arasında yer alan ve kendi sınıfının amiral modelleri arasında gösterilen Fiat Egea modeli için ise 2020 model sıfır araç  fiyatı başlangıç donanımı paketi 142 bin lira olarak belirlendi. 2021 model Fiat Egea Nisan ayı satış fiyatı Fiat Egea Sedan Easy donanım paketi için belirlenen 142 bin 900 TL oldu.Sıfır araç sahibi olmak isteyen kişiler için sunulan indirim kampanyalarında yapmış olduğu büyük indirimler ile her zaman büyük yankı uyandıran Fiat bu geleneğini Nisan ayında da sürdürdü. Fiat 500X modelinde 69 bin 500 liraya varan indirim desteği sağlanacağı ilan edildi.

Fiat 500 L modelinde indirim tutarı 71 bin liraya yükselirken taşıt kredisi çekerek araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak ise 0.99 taşıt kredisi faiz oranı ile kredi desteği sağlanacak. Fiat Egea modelinde yapılan indirim ise 50 bin lira olarak ilan edildi.
Yorumlar (0)