Opel'den Kaçmaz Eylül Kampanyası! 15 Ay Vadeli Faizsiz Kredi Fırsatını Kullananlar Otomobil Sahibi Oluyorlar!

Türkiye'de en çok satılan otomobiller arasında yer alan markalardan olan Opel tarafından Eylül 2020 araba kampanyaları açıklandı. Opel marka otomobil almak isteyen müşterilere yüzde sıfır faizli kredi imkanı tanınıyor. Yüzde sıfır faizle hangi model Opel marka otomobiller satın alınabilir?

Opel'den Kaçmaz Eylül Kampanyası! 15 Ay Vadeli Faizsiz Kredi Fırsatını Kullananlar Otomobil Sahibi Oluyorlar!

Otomobil markaları gerçekleşen ÖTV zamlarının ardından oldukça düşen satışlarına dengeyi sağlamak için eylül ayına dair araba kampanyalarını açıkladılar. Türkiye'deeylül ayında en avantajlı otomobil kampanyalarından birisini düzenleyen firma Opel oldu.

OPEL'DEN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Opel tarafından açıklanan araba kampanyasına göre müşterilere 15 ay vadeli ve yüzde sıfır faizli kredi imkanı veriliyor. Müşterilere verilecek olan kredilerin miktarları modellere göre değişiyor. Her model için belirlenen azami kredi miktarı Opel tarafından açıklandı.

HANGİ ARAÇLARA FAİZSİZ KREDİ VERİLİYOR?

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Opel Yeni Corsa için 15 ay vadeli yüzde sıfır faizli 45.000 TL, Opel Yeni Astra HB için 15 ay vadeli yüzde sıfır faizli 60.000 TL, Opel Gransland X için 15 ay vadeli yüzde sıfır faizli 70.000 TL, Opel Crossland X için 15 ay vadeli yüzde sıfır faizli 60.000 TL, Opel Combo için 15 ay vadeli yüzde sıfır faizli 60.000 TL ve Opek Insıgnia için 15 ay vadeli 70.000 TL kredi veriliyor.

Eylül ayı süresince devam edecek olan Opel araba kampanyası ile müşteriler yüzde sıfır faizli finansman desteği alabiliyorlar. Bankaların kredi faizlerini arttırdığı bir durumda Opel'in faizsiz araba kampanyasına yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Emlak365.com