Opel Eylül Kampanyası ile Sıfır Faiz ve ÖTV Desteği İle Araba Sahibi Olma Fırsatı

Araba markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Opel faizsiz araç kredisi kampanyası ve ÖTV desteği ile sıfır araba almak isteyenlere büyük fırsat sunuyor.

Opel Eylül Kampanyası ile Sıfır Faiz ve ÖTV Desteği İle Araba Sahibi Olma Fırsatı

Araba markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Opel faizsiz araç kredisi kampanyası ve ÖTV desteği ile sıfır araba almak isteyenlere büyük fırsat sunuyor. İşte Opel sıfır faiz kampanyası ile araç sahibi olma fırsatı hakkında merak edilenler!

Araba markalarının Eylül 2019 kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Opel Eylül Ayı Fırsatı Kampanyası Başladı! "Bu ay en iyisi Alman" sloganı ile başlatılan yeni kampanya kapsamında Eylül ayı boyunca tüm Opel araç modeller için geçerli olmak üzere yüzde 0 faizli yani sıfırsız kredi fırsatı ve ÖTV indirimi uygulanacağı açıklandı. Finansman kampanyasından yararlanmak istemeyen kişiler için ise Opel ek nakit indirimi uygulayacak. Anahtar tesliminde ise 30 bin liraya varan indirimler yapılacak. İşte merak edilen kampanya detayları ve indirim tutarları;Opel Grandland X 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Eylül 2019 kampanyası ile Grandland X modelini alan kişilere 60 bin liraya kadar 15 ay vadeli sıfır faizli kredi desteği ve anahtar tesliminde 30 bin liraya kadar indirim seçeneği sunuyor. ,Opel Crossland X 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Eylül ayına özel olarak Opel'in en çok satan araba modelleri arasında yer alan Crossland modeli için de 45 liraya kadar 15 ay vadeli sıfır araç kredisi ve 12 bin 300 liraya varan indirim seçenekleri sunuluyor. 

Opel Combo 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Combo modeli için tamamına araç kredisi fırsatı sunulurken aynı zamanda 45 bin liraya kadar olan araç kredisi çin de yüzde 0 faiz ve 10 bin 900 liraya kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. 

Opel Corsa 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Corsa modelinde ise 12 aya kadar vadeli olmak üzere 30 bin lira araç kredisi faizsiz olarak verilirken anahtar tesliminde ise 12 bin 100 lira indirim yapılıyor. 

Opel Astra 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Astra HB modeli için 45 bin liraya kadar araç kredisi desteği 15 ay vadeli olmak üzere sıfır faizle satılıyor ve 3 bin 700 lira indirim yapılıyor. 

Opel İnsignia 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Insıgnıa modeli için ise 60 bin liraya kadar 15 vadeli araç kredisi faizsiz verilirken anahtar tesliminde ise 12 bin 200 lira indirim yapılıyor. 

Opel Mokka X 2019 Eylül Kampanyası, Sıfır Faiz ve İndirim Avantajları Opel Mokka X modeli kampanyasında ise 15 vadeli 45 bin lira araç kredisi faizsiz verilirken anahtar tesliminde 13 bin 600 lira indirim yapılıyor. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... Emlak365.com
Yorumlar (0)