Opel Yıl Sonu Kampanyası: 100 Bin TL Sıfır Faizli, 3 Ay Ödemesiz Dönemli Araç Kredisi Kampanyası!

Türkiye'nin en çok satan araba markaları arasında yer alan Opel yıl sonu Aralık kampanyası büyük ilgi gördü.

Opel Yıl Sonu Kampanyası: 100 Bin TL Sıfır Faizli, 3 Ay Ödemesiz Dönemli Araç Kredisi Kampanyası!
Türkiye'nin en çok satan araba markaları arasında yer alan Opel yıl sonu Aralık kampanyası büyük ilgi gördü. Kredi ile araba almak isteyenlere 100 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sunan Opel şimdi al Mart 2021'de öde araç kredisi veriyor!

Araba markalarının sıfır araç kampanyaları tüm hızı ile devam ederken artan rekabette öne çıkmak isteyen Opel sıfır faizli araç kredisi desteği kampanyasını duyurdu. Opel markalı çok sayıda araç modeli için başlatılan kampanya kapsamında 100 bin liraya kadar araç kredisi faizsiz olarak verilirken sıfır faizli taşıt kredisi desteğinden yararlananlara Mart 2021'de öde 3 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı da sunuldu.

OPEL'DEN SIFIR FAİZLİ, ŞİMDİ AL MART 2021'DE ÖDE TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ

Opel tarafından açıklanan 2020 yıl sonu araç kampanyası kapsamında sıfır araç kredisi desteği sunulacağı ilan edildi. Düzenlenen kampanyalar satın alınacak olan araç modeline göre belirlenecek. Yapılan açıklama kapsamında;

Opel Yeni İnsignia modelinde 100 bin liraya kadar 12 ay vadeli olan kredi paketlerinde sıfır faiz desteği sunulacağı belirtilirken yine bu kredi paketinde isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak şimdi al Mart 2021'de öde kredi desteği verilecek.

Ertelemeli kredi desteğinden yararlanmak istemeyen kişilere ise 15 ay vadeli faizsiz taşıt kredisi kullanma imkanı sunulacak Aralık ayı lansmanına özel olarak Opel İnsignia modeli satış fiyatı ise 452 bin liradan başlayacak.

Opel Grandland X modeli için ise 75 bin TL, 12 Ay, sıfır faizle Faizle Mart 2021’de ödemeye başlama seçeneği ya da 75 bin TL, 15 Ay sıfır faiz seçeneği sunulacak.

Opel Corsa modelinde 50.000 TL, 15 Ay, % 0,89 kredi seçeneği sunulurken, Opel Astra modelinde ise 50.000 TL, 15 Ay, yüzde 0,89 kredi seçeneği ile satışa sunulacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)