Otomobil Alacaklar Dikkat! Renault'un Bugün Al 2021'de Öde Kampanyasında Son Fırsatlar!

Otomobil satışları son dönemlerde ciddi oranda artarken otomobil şirketleri müşterilere uygun imkanlar sunabilmek için Ağustos 2020 araba kampanyaları düzenlemeye devam ediyorlar.

Otomobil Alacaklar Dikkat! Renault'un Bugün Al 2021'de Öde Kampanyasında Son Fırsatlar!

Otomobil satışları son dönemlerde ciddi oranda artarken otomobil şirketleri müşterilere uygun imkanlar sunabilmek için Ağustos 2020 araba kampanyaları düzenlemeye devam ediyorlar. Renault tarafından müşterilere sunulan 2020 Ağustos kampanyaları nelerdir?

Türkiye'de otomobil satışlarında meydana gelen ciddi yükseliş ve oluşan yeni talep neticesinde otomobil markaları da yeni kampanyalar ile müşterilere çeşitlik fırsatlar sunuyorlar. Müşterilerini yeni bir araç sahibi yapmak isteyen firmalar avantajlı imkanlarla oluşturdukları araba kampanyalarını duyurmayı sürdürüyorlar.ŞİMDİ AL 2021'DE ÖDE KAMPANYASIAraba kampanyası yapan firmalardan birisi de Türkiye'de en çok tercih edilen otomobil markası olan Renault oldu. Renault Finans aracılığı ile müşterilere finansman desteği veren Renault tarafından “Şimdi Al 2021'de Öde” kampanyasını duyurdu.ÖDEMELER 2021 MART AYINDA BAŞLIYOR!Renault Finans'ın tanıdığı imkana göre araçların fatura değelerinin yüzde 50'sine kadar müşterilere kredi veriliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için araçların satış fiyatının yüzde 50'sinin müşteri tarafından peşin ödenmesi gerekiyor. Bu şartı yerine getiren müşterilere verilen kredi ile araç satış işlemi gerçekleşirken müşteriler ödeme yapmaya 2021 yılının Mart ayında başlıyorlar.Renault tarafından yapılan kampanya duyurusuna göre bu kampanyanın son günleri olduğu için müşterilerin acele etmeleri gerektiği bildirildi. Eylül ayında geçerli olmayacak kampanya 31 Ağustos 2020'de sona erecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)