Otomobilde Faizsiz Fırsatlar Kaçıyor! Ağustos 2020 Araba Kampanyaları Listesi!

Otomobil alacak vatandaşlar için firmaların Ağustos ayı kampanyaları devam ediyor. Kampanyaların bitmesine çok kısa bir süre kalırken yeni bir araç almak isteyenler bu son fırsatı kaçırmak istemiyorlar. Peki hangi otomobil markası müşterilerine hangi kampanyalarla nasıl avantajlar sağlıyorlar?

Otomobilde Faizsiz Fırsatlar Kaçıyor! Ağustos 2020 Araba Kampanyaları Listesi!

Otomobil alacak vatandaşlar için firmaların Ağustos ayı kampanyaları devam ediyor. Kampanyaların bitmesine çok kısa bir süre kalırken yeni bir araç almak isteyenler bu son fırsatı kaçırmak istemiyorlar. Peki hangi otomobil markası müşterilerine hangi kampanyalarla nasıl avantajlar sağlıyorlar?

Türkiye'de otomobil fiyatlarının yüksek olmasından şikayet eden vatandaşlar işçin otomobil firmalarının Ağustos ayına özel olarak gerçekleştirdikleri kampanyalar devam ediyor. Ağustos'un sona ermesine kısa bir süre kala kampanyalar bitmeden yeni bir araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar bu kampanyaların avantajlarından yararlanmak istiyorlar.Bazı otomobil markaları Ağustos ayı kampanyaları ile müşterilerine düşük faiz oranları ilefinansman desteği sunarken bazı markalar ise faizsiz ödeme kolaylığı tanıyor. Peki hangi marka hangi kampanyayı yapıyor?MERCEDES BENZ FİNANSAL HİZMETLER AĞUSTOS 2020 KAMPANYASIMüşterilerine uygun imkanlarla kredi fırsatı sunan Mercedes Benz bunu Mercedes Benz Finansal Hizmetler aracılığı ile yapıyor. Bu kapsamda Mercedes Benz A Serisi Sedan ve Hatchback model araçlardan satın alan müşterilere 12, 24 ve 36 ay seçenekleri ile kredi veriliyor. Mercedes Benz Kasko ürünü alınması durumunda geçerli olacak kampanyaya göre 215.000 TL krediye 12 aylık vadede yüzde 0,84, 36 ay vadede yüzde 0,94 ve 36 ay vadede yüzde 1,04 faiz uygulanıyor. Müşteriler bu imkanlarla Mercedes Benz marka sıfır araç satın alabiliyorlar.

NİSSAN YÜZDE SIFIR FAİZLİ AĞUSTOS 2020 KAMPANYASITürkiye'de ciddi bir pazarı bulunan Nissan da müşterileri için oldukça cazip bir kampanya ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bu kampanyaya göre Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV model aracı olan Nissan Qashqai model otomobili almak isteyen müşterilere Ağustos 2020 kampanyasına göre 60.000 TL'ye kadar 12 ay yüzde 0 faizle finansman desteği veriliyor. Nissan X-Trail model araçlarda ise finansman desteği yine Ağustos ayı boyunca 12 ay yüzde 0 faizle veriliyor.AĞUSTOS 2020 OPEL ARABA KAMPANYALARIAğustos ayı boyunca müşterilerine cazip kampanya sunan otomobil firmalarından birisi de Opel oldu. Opel tarafından yapılan bilgilendirmeye göre bazı model araçlar için müşterilere özel finansman desteği veriliyor. Opel Yeni Corsa model araç almak isteyen müşterilere firma tarafından 50.000 TL 15 ay vadeli olarak yüzde 0,89 olarak veriliyor. Opel Yeni Astra HB model araç için 20 ay vadeli yüzde 0,69 faizli 120.000 TL finansman desteği veriliyor. Yine Opel'in bir başka iddialı aracı olan Grandland X için 20 ay vadeli aylık yüzde 0,69 faizli 90.000 TL finansal destek veriliyor. Grandland X için verilen imkan Opel'in Crossland X ve Combo model araçları için de müşterilere tanınıyor. Opel Astra Sedan için müşteriler 15 ay vadeli aylık yüzde 0,89 faizli 50.000 TL finansal destek alabiliyorlar. Son olarak Opel INSIGNİA için 20 ay vadeli aylık yüzde 0,69 faizli 120.000 TL finansal destek alınabiliyor.

JEEP AĞUSTOS 2020 KAMPANYASIJeep model araçlar için de firma tarafından Ağustos kampanyası başlatıldı. Ağustos kampanyasını “Şimdi Al Seneye Öde” ismiyle adlandıran Jeep müşterileri bugün aldıkları araçların ödemelerini 2021'de yapmaya başlıyorlar. Ayrıca Jeep tarafından müşterilere kredi desteği de veriliyor. Buna göre 12 ay, 18 ay ve 24 ay seçenekleri ile temin edilen kredilerde aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulanıyor. Şu anda bankaların taşıt kredilerinin neredeyse tamamı bu oranın üzerinde bulunuyor.

KİA AĞUSTOS 2020 ŞİMDİ AL KASIM'DA ÖDEMEYE BAŞLA KAMPANYASIKIA tarafından açıklanan Ağustos 2020 kampanyasına göre bu ay içerisinde otomobil alan müşterilere verilen uygun faizli finansman desteğinde ödemeler Kasım ayında başlayacak. KIA'nın yaptığı bilgilendirmeye göre kampanya dahilindeki tüm model araçlar için 18 ay vade imkanı tanınırken bu finansal destek için aylık yüzde 0,69 kredi faizi uygulanıyor. Rio ve Stonic model araçlar için 50.000 TL, Picanto için 40.000 TL, Sportaje için 100.000 TL ve Xceed, Niro, Ceed, Ceed SW için 70.000 TL kredi imkanı tanınıyor.

Emlak365.com


Yorumlar (0)