Renault Aralık Kampanyası İle Yıl Sonu Fırsatı: 25 Bin TL İndirim, 15 Bin Lira Peşinatla Sıfır Araç Alma İmkanı!

Araba markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Renault sıfır araç almak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunuyor.

Renault Aralık Kampanyası İle Yıl Sonu Fırsatı: 25 Bin TL İndirim, 15 Bin Lira Peşinatla Sıfır Araç Alma İmkanı!

Araba markalarının yıl sonu kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Renault sıfır araç almak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunuyor. Sıfır araç almak isteyen kişiler için hem peşinat tutarı hem de araç fiyatları düşürüldü.

2020 yıl sonu araba kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu markalardan en çok ilgi görenlerinden biri de Renault oldu. Renault 2020 yıl sonu Aralık ayı kampanyası ile 25 bin liraya varan peşin ödeme indirimi ve 15 bin TL peşinatla araç sahibi olma imkanı sundu. 

RENAULT KADJAR 2020 MODELİ İÇİN 25 BİN TL İNDİRİM, YENİ RENAULT CLİO MODELİNDE 15 BİN TL İNDİRİM MÜJDESİ! 

Sıfır araç almak isteyen kişiler için özellikle de araba markalarının yıl sonu kampanyaları büyük önem taşıyor. Bir süredir araç fiyatlarına gelen zamlardan sonra beklenen indirim haberleri peş peşe geldi. Renault markalı 2020 araç modelleri için başlatılan kampanya kapsamında Renault Kadjar modeli için 25 bin lira indirim fırsatı sunuldu. 

Renault Aralık ayı kampanyası kapsamında Yeni Clio modeli için 15 bin lira peşin ödeme indirimi yaparken kampanya ile ilgili açıklamada "Kampanya kapsamında minimum 15.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Aralık ayında yapılacak tüm Yeni Clio versiyonları için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir.

Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Renault Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır" ifadelerine yer verildi. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için son başvuru tarihi 31 Aralık 2020 tarihi olarak belirlenirken tüm Renault satış ofisleri üzerinden kampanya hakkında destek sağlanacak. 

Yorumlar (0)