Renault Megane Sedan Ve Clio Model Araçlar İçin Eylül Ayı Araba Kampanyası!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların son dönemlerdeki en büyük engeli ÖTV zamlarından kaynaklanan fiyat artışları oldu.

Renault Megane Sedan Ve Clio Model Araçlar İçin Eylül Ayı Araba Kampanyası!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların son dönemlerdeki en büyük engeli ÖTV zamlarından kaynaklanan fiyat artışları oldu. Satış taleplerinde meydana gelen azalma nedeniyle zor durumda kalan otomobil firmaları Eylül 2020 kampanyaları ile müşterileri cezbetmeye çalışıyorlar. Bu firmalardan birisi de Renault oldu. Renault Eylül 2020 araba kampanyasının şartları nelerdir?

Türkiye'de otomobil sektöründe ÖTV zamlarından kaynaklanan sorunların aşılmasına yöhelik planlamalar devreye girmeye başladı. Satış rakamları dibe vuran otomobil firmaları müşterileri cezabetmeye yönelik oluşturdukları araba kampanyalarını açıklamaya başladılar. Eylül 2020 araba kampanyasını açıklayan firmalardan birisi de Renault oldu.RENAULT EYLÜL 2020 ARABA KAMPANYASIRenault tarafından düzenlenen araba kampanyası kapsamında Megane Sedan Joy 1.3 Tce 140 bg model otomobilin fiyatı 173.500 TL olarak açıklandı. Bu fiyat üzerinden düzenlenen kampanyada minumum 10.000 TL peşin ödeme yaparak satış işlemini başlatan müşteriler sabit fiyat garantisi elde ediyorlar. Eylül ayında yapılacak olan bu işlemlerin neticesinde araç taslimleri Ekim ayında gerçekleştirilecek. Oluşacak olan fiyat farklarından ise peşinat ödeyerek satış işlemini başlatan müşteriler etkilenmeyecek.Megane Sedan Joy 1.3 Tce 140 bg için yapılan kampanyaya ek olarak bu model araçların alımında talep eden müşterilere Renault Finans'tan kredi imkanı tanınacak. Bu krediyi kullanan müşterilere 40.000 TL'ye kadar finansman desteği 24 ay vade seçeneği ve aylık yüzde 1,03 faiz oranı ile sunulacak.Renault'un kampanya kapsamına giren bir diğer aracının ise Yeni Clio Joy 1.0 Sce 72 bg model araç olduğu bildirildi. Bu otomobilin fiyatı 127.500 TL olarak açıklandı. Bu araç için müşterilere Renault Finans'tan 40.000 TL'ye kadar kredi 24 ay vade ve aylık yüzde 0,94 imkanlarıyla verilecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)