Renault'tan Bahar Kampanyası! Yeni Megane, Clio Ve Cadjar Model Araçlar Cazip Seçeneklerle Satışta!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için Renault'tan müjde gibi bahar kampanyası geldi. Renault bazı model araçlarda hem indirimli fiyatlar hem de taksit imkanı duyurdu. Renault Nisan ayı araba kampanyalarında hangi indirimler var?

Renault'tan Bahar Kampanyası! Yeni Megane, Clio Ve Cadjar Model Araçlar Cazip Seçeneklerle Satışta!
Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar firmaların araba kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. Ülkede en çok satılan otomobil markalarının listesinin ilk sıralarında yer alan Renault Nisan ayı araba kampanyasını duyurdu. Kampanya gereği yeni bir otomobil satın almak isteyen Renault müşterileri hem uygun fiyatları hem de taksit imkanlarını kullanarak amaçlarına ulaşabiliyorlar. Peki Renault araba kampanyası avantajları nelerdir?

YENİ MEGANE SEDAN ARABA KAMPANYASI

Otomobil satın almak için Yeni Megane Sedan'dan yana tercih yapan müşteriler bu araca 194.900 TL'den başlayan fiyattan satın alabiliyorlar.Renault Finans'tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan kampanyada 2021 model Yeni Megane Sedan Joy 1.3 Tce 140 bg otomobilin satışı yapılıyor. Kampanya kapsamında müşteriler 134.900 TL peşinat ödedikten sonra Renault Finans'tan 60 bin TL kredi kullanabiliyorlar. Bu kredinin şartları ise 36 ay vade ve aylık yüzde 1,63 faiz oluyor. Bu şartlarda her ay müşteriler Yeni Megane Sedan otomobil için 2.431 TL taksit ödüyorlar.

YENİ CLİO ARABA KAMPANYASI

Kampanyalı olarak satışı yapılan bir başka otomobil modeli de Yeni Clio oldu. Renault Finans'tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan bu kampanya ile 2021 model Yeni Clio Joy 1.0 Sce 65 bg otomobil 153.900 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Müşteriler kampanyadan yararlandıkları takdirde 104.900 TL peşinat ödüyorlar. Ardından ise Renault Finans'tan 36 ay vadeli ve aylık yüzde 1,59 faiz oranı ile 49 Bin TL kredi kullanıyorlar. Bu kredi karşılığında aylık ise 1.970 TL taksit ödeniyor.

DİĞER RENAULT ARABA KAMPANYALARI

Renault tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre 2021 model ZOE Zem 80 kW Z.E. 50 otomobil de 314.900 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu fiyata kasko ve trafik sigortası dahil olmadığı bildirildi. Son olarak ise 2020 model sıfır kilometre KADJAR Touch Roff 1.3 TCE EDC 160 bg – E6D FULL otomobil 332 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu aracın sınırlı sayıda satışta olduğu bildirildi.
Yorumlar (0)