ARABA KAMPANYALARI

Sahibinden 100 Bin TL Altı Fiyatla Satın Alınacak Araç Modelleri! Fiyatlar Güncelleniyor!

Sahibinden 100 bin TL fiyat altında alınabilecek ikinci el araç modelleri 2021 yılı için derlendi. Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarının düşürülmeye başlandığı dönemde araç yenilmek isteyenler için en uygun fiyatlar gündeme yansımaya başladı.

Sahibinden 100 bin TL fiyat altı alınabilen ikinci el araç modelleri hem ikinci el satış yapan galerilere hem de internet üzerinde yer alan ikinci el araç satış adreslerine düşmeye başladı. Bu kapsamda 2. el otomobillerde en ucuz modeller ve ortalama fiyat rakamları belli oldu.

Fiyat İndirimine Giden Modeller

İlk sırada ise 2. el 2010 model Citroen C3 yer alıyor. Bu aracın 2021’de ikinci el satışlardaki minimum satış fiyatı 63 bin lira seviyesine kadar düştü. Hem ikinci el satış imkanı sunan galerilerde hem de internet satışlarında 63 bin TL ile 70 bin TL arasında değişen fiyatlar üzerinden satın alım artık mümkün hale geldi.

Listenin ikinci sırasına yerleşen ikinci el 2015 model Dacia Logan ise ikinci el satışlarda minimum 70 bin TL’lik fiyatı ile öne çıkıyor. Bu aracın en az kilometreli modelleri ise 80 ila 85 bin TL arasında alıcılarını buluyor. Spor görünümü ve farklı renk seçenekleri ile öne çıkan aracı ilk satış fiyatının çok altında rakamlardan edinmek mümkün.

Dacia ve Fiat İndirimleri

Konforlu bir sürüşün yanında, geniş iç hacim ile alıcılarına hitap eden 2015 model Dacia Sandero ise yine fiyatı yüksek oran ile düşürülen ikinci el araç modelleri arasına giriş yaptı. Bu model ikinci el satış galerilerinde ve internette şuanda 90 ila 95 bin TL arasında değişen satış fiyatı ile yer alıyor.

Sahibinden ikinci el satışlarda fiyatında önemsenecek ölçüde bir düşüşü gündeme getiren 2015 model Fiat Linea ise internet üzerinden 70 bin TL ile 82 bin TL arasında değişen fiyat değerleri ile alıcılarına sunuyor. Diğer tüm indirme giden araçlarda olduğu gibi Linea modelde de sahibinden alış ile yüksek bir kara geçmek mümkün hale geldi.

Listede yer alan fiyatı 100 bin TL altına düşen diğer modeller, 2015 model Fiat Punto, Ford Focus, Ford Fiesta, Hyundai Accent Era, Opel Vectra, Puegeot 26 olarak belirlendi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir