Sıfır Faizli Kredi Desteği, 50 Bin TL İndirim! Mayıs 2021 Araba Kampanyaları Fırsatları Kaçıyor!

Mayıs ayının son günleri yaşanırken otomobil markaları da müşterilerine son fırsatları sunuyorlar. Sıfır faiz ve 50 Bin TL'ye kadar inidirm imkanının olduğu araba kampanyalarında son fırsat treni de kaçıyor. Mayıs 2021 araba kampanyaları nelerdir? Hangi otomobil markası hangi kampanyaları düzenliyorlar?

Sıfır Faizli Kredi Desteği, 50 Bin TL İndirim! Mayıs 2021 Araba Kampanyaları Fırsatları Kaçıyor!

Türkiye'de en hareketli sektörlerden birisi olarak gösterilen otomobil sektöründe ciddi bir kıpırdanma başladı. Her ayın son günlerinde o ayın araba kampanyaları avantajlarını kaçırmak istemeyen müşterilşer sıfır kilometre araç satın almak için talep gösteriyorlar. İşte Mayıs ayında son günlerini yaşayan araba kampanyaları fırsatları...

CİTROEN SIFIR FAİZLİ ARABA KAMPANYASI

Citroen tarafından düzenlenen araba kampanyalarına bu ay sıfır faiz damgasını vurdu. Citroen C3 model otomobiller 167 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa konuldu. Bu otomobili satın almak müşterilere yine Citroen'den cazip imkanlar sağlanıyor. Bu kapsamda Citroen 3 model araç satın alacak olan müşterilere 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi sıfır faizle veriliyor. SUV model otomobillerin tutkunlarını da unutmayan Citroen, C5 Aircross SUV model araçlar için de 12 ay vadeli 100 Bin TL kredisi aylık yüzde 1,09 faizle veriyor. 

DACİA'DAN GÜNLÜK 69 TL'YE SIFIR KM OTOMOBİL KAMPANYASI

Dacia da bu aya damga vuran markalardan oldu. LPG'li Duster Comfort ECO-G 115 bg 4x2 model aracı benzinli fi,yatına satışa çıkarak Dacia otomobilin fiyatını 188.900 olarak açıkladı. Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg model otomobil ise 152.900 TL'ye satılıyor. Bu otomobili satın almak isteyen müşterilerin günde 69 TL ödemeleri yeterli oluyor. 

HYUNDAİ 50 TL İNDİRİMLİ ARABA KAMPANYASI

Hyundai model otomobil satın almak isteyenleri Mayıs ayında büyük sürpriz karşıladı. Hyundai Yeni Kona model otomobil için firma tarafdından 51.400 TL'ye varan indirim yapıldı. Ayrıca müşterilere yüzde 0,99 faizli taşıt kredisi imkanı da tanındı. 

PEUGEOT TAŞIT KREDİSİ VEREN ARABA KAMPANYASI

Peugeot marka otomobil satın almak isteyenler Mayıs ayı içerisinde özel kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Buna göre Peugeot 508 için müşterilere 200 Bin TL kredi aylık yüzde 1,09 faizle veriliyor. Ayrıca bu müşterilere 5 Bin TL'de akaryakıt hediye ediliyor. SUV 2008 model araç için 50 Bin TL kredş, 3008 için ise 100 Bin TL kredi veriliyor. 

Yorumlar (0)