SUV Almak İsteyenlere Günde 69 TL Taksitle 2021 Model Sıfır Dacia Sandero

Özellikle de pandemi döneminde rekor ilgi gören SUV araç modelleri için sıfır araba kampanyaları yakından takip ediliyor. Bu kampanyalardan biri de Dacia tarafından Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg donanım paketi için düzenlendi. Günde 69 TL taksitle sunulan sıfır araç kampanyası detayları haberimizde!

SUV Almak İsteyenlere Günde 69 TL Taksitle 2021 Model Sıfır Dacia Sandero

Yükselen araç fiyatları ve taşıt kredisi faiz oranları nedeni ile vatandaşın araçlara olan talebi azalmaya devam ederken sıfır araba markalarının kampanyaları da duyurulmaya devam ediyor. Özellikle de ucuz sıfır araç fiyatları vatandaşlar tarafından takip edilirken araba sahibi olmak isteyen kişiler de fırsat alımlarını kovalıyor. 

Bu kampanyalardan biri de Türkiye'nin en çok satan araba markaları arasında yer alan Dacia tarafından başlatıldı. Dacia tarafından açıklanan kampanya kapsamında Yeni Sandero Comfort modeli 1.0 Sce 65 bg donanım paketinde geçerli olmak üzere günde 69 TL taksitle sıfır araç sahibi olma fırsatı sunuldu. 

DACİA SANDERO 2021 MODELİ İÇİN YENİ KAMPANYA! 

Dacia tarafından yapılan açıklamada "Belirtilen günlük ödeme tutarı, sınırlı sayıdaki Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg otomobilin, perakende satın alımında uygulanan 152.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili günlük ödeme tutarı, 64.130 TL peşinat ve yüzde 1,69 faiz oranı seçeneği ile kullandırılacak kredi için 35 aylık eşit ödeme ve 84.095 TL’lik son taksit ödemesine göre hesaplanmış tutardır" ifadelerine yer verildi. 

Söz konusu pakette aylık taksit tutarı 2 bin 69 liraya denk gelirken günlük taksit tutarı da rakamın 30'a bölünmesi ile de 69 lira günlük taksit hesaplanarak kampanya duyuruldu. 

Yeni Sandero modelinin kampanyasız başlangıç fiyatı 160 bin lira olarak belirlenirken "dinamik tasarımlı şehir arabası" sloganı ile satışa çıkan model kör nokta uyarı sistemi, ön ve arka park yardımı, geri dönüş kamerası, yokuşta kalkış desteği, elektrikli park freni, hız ayar ve sınırlayıcı gibi pek çok özellikte de markanın sunmuş olduğu donanım paketleri arasında yer alıyor.

Yorumlar (0)