Türkiye'nin En Ucuz Sıfır Aracı Belli Oldu! Fiat Aralık Kampanyası İle Sıfır Faizli Araç Kredisi Desteği

Araba markalarının yıl sonu kampanyaları birbiri ardına açıklanmaya devam ederken Aralık ayı fiyat listesi ile Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modeli de belli oldu.

Türkiye'nin En Ucuz Sıfır Aracı Belli Oldu! Fiat Aralık Kampanyası İle Sıfır Faizli Araç Kredisi Desteği
Araba markalarının yıl sonu kampanyaları birbiri ardına açıklanmaya devam ederken Aralık ayı fiyat listesi ile Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modeli de belli oldu. Faizsiz taşıt kredisi ve düşük faizli kredi desteği ile satışa sunulan Fiat araba modelleri

Emlak365.com  / Yükselen araç fiyatları beklendiği üzere yıl sonunda sıfır araç kampanyaları ile düşüşe geçmişti. Sıfır araçların birbiri ardına bantlardan inmesi de fiyatlarda düşüşü desteklemişti. Aralık ayında satışa sunulan en düşük sıfır araç modeli ve sunulan kampanya destekleri de belli oldu.

ARALIK AYININ EN UCUZ SIFIR ARAÇ MODELİ FİAT FİORİNO COMBİ POP OLDU! 

Türkiye'nin en çok satan araba modelleri arasında yer alan ve son yıllarda çıkarmış olduğu çok sayıda araç modeli ile popülaritesini arttırmayı başaran Fiat 2020 yıl sonu Aralık ayı kampanyası kapsamında Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modelini satışa sundu.

Dev marka tarafından yapılan açıklamada Fiat Fiorino Combi Pop 1.4 Fire 77HP E6D Pop donanım paketi için satış fiyatı 114 bin 900 TL seviyesine çekildi.

Yerli üretim olan Fiat Fiorino modeli için firma aynı zamanda 60 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği de sunacak.

Koç Fiat Kredi paketinden Aralık ayı sonuna kadar tüm  Doblo, Fiorino ve Pratico modelleri için başvuru yapan kişiler 12 aya kadar vadeli olmak koşulu ile yararlanabilecekler. Başvuru yapan kişilere satın alacakları 2020 model sıfır araçları için sıfır faizli taşıt kredisi desteği sağlanacak.

Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin uzatılmış garanti ürününü satın almaları şartı aranacak. FİAT 1 yıl uzatılmış garanti ürünün satış fiyatı ise ÖTV ve KDV hariç 847 TL olarak belirlenmiş durumda.
Yorumlar (0)