Ucuz Araba Almak İsteyenler! Bayramdan Sonra Yeni Yaz Kampanyaları Geliyor

Sıfır veya ikinci el araba almak isteyen vatandaşlar için yeni yaz kampanyaları geliyor. Araba alacak olan vatandaşlara şimdi al sonra öde, indirimli fiyat, satış fiyatları üzerinden ek indirim, faizsiz kredi veya düşük faizle kredi ile sunulan bu kampanyalara ilişkin şimdiden açıklanan bilgileri hangi markaların bu kampanyaya dahil olacaklarını haberimizde aktarıyoruz.

Ucuz Araba Almak İsteyenler! Bayramdan Sonra Yeni Yaz Kampanyaları Geliyor

2020 yaz dönemi araba alacak olan, araba almayı planlayan vatandaşlar için oldukça hareketli geçti. Bu dönemde araba alımlarına dair oluşan sektör ve piyasa hem hareketli hemde farklı imkanlar barındıyor. Bu dönemde araba almamış ancak bayramdan sonra alacak olanlar için ise yeni imkanlar duyurulmaya başlandı. 

Emlak365.com olarak bizlerde hem firmaların hemde devlet bankalarının sunduğu kredi imkanlarını, firmaların sıfır araç alımlarında sağladıkları kampanyaları ve ikinci el sektöründe beklenen gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte sıfır veya ikinci el araba alımlarında Ağustos ayı fırsatları.

0 ARABA ALIMLARINDA AĞUSTOS AYI FIRSATLARI

0. veya 2. el araba alacak olan vatandaşlar için sağlanan en önemli kampanyaların başında indirimli fiyatlar geliyor. Burada KIA öne çıkan araba markası oldu. KIA müşterilerine çok sevilen araba modellerinde de geçerli olmak üzere 6 bin 700 TL'ye varan indirimler sağlıyor. 

Bunun dışında müşterilere sağlanan en önemli imkanlardan bir tanesi de şimdi al sonra öde kampanyaları. Bu kampanyalarda vatandaşlara şimdi al Ekim öde, Şimdi al Kasım'da öde ve Şimdi al 2021'de öde fırsatları sağlanıyor. 

Yeni araba alacak olan vatandaşlara sağlanan ve müşterilerin de üzerinde en çok durduğu konulardan bir tanesi de kredi imkanları. Çok sayıda firma müşterilerine düşük faiz oranıyla belli bir limite kadar kredi imkanı sunuyor. Bunun dışında bazı modeller için ise faizsiz kredi fırsatı sağlanıyor. 

FAİZSİZ KREDİ KULLANARAK ALABİLECEĞİNİZ ARABALAR

Faizsiz kredi imkanıyla araba satışı yapan firmaların başında Mitsubishi geliyor. Mitsubishi tarafından sağlanan kampamya en dikkat çeken kampanya olurken faizsiz kredi imkanı aşağıda yer modeller için geçerli-. Bunun dışında bu kampanyaya dahil olan firmalarda şunlar.

Faizsiz Kredi ile Mitsubishi Araba Satış Kampanyaları

* Mitsubishi Yeni Space Star Kampanyası: Yüzde 0 araç kredisi imkanı, 12 ay vade ve 36 bin TL kredi fırsatıyla.  

* Mitsubishi  Eclipse Cross Kampanyası: 70.000TL'ye, 12 Ay, %0 Faiz Fırsatı

* Mitsubishi  Yeni L200 Kampanyası: yüzde 0 faiz, faizsiz kredi imkanıyla 70 bin TL kredi fırsatı sunuluyor. Kredi vadesi ise 12 bin TL.  

* Mitsubishi Outlander Kampanyası 70.000 TL'ye, 12 ay, %0 Faiz Fırsatıyla

Faizsiz Kredi ile Ford Araba Satış Kampanyaları

* Ford Tourneo Courier Journey model otomobillerde 12 ay vadeli 83.000 TL kredi faizsiz kredi imkanıyla sunuluyor.  

Faizsiz Kredi ile KIA Araba Satış Kampanyaları

* KIA Bongo'larda 40.000 TL'ye 12 Ay %0 Faiz Fırsatı bulunuyor. 

BANKALARIN TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Yaz döneminde firmaların sağladığı kredi kampanyalarının dışında devlet bankaları ile özel bankalarda özel kredi imkanları sunuyorlar. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın başlattaığı ve halen devam eden kampanyaları hem sıfır hemde ikinci el arabalar için geçerli. 

3 devlet bankası tarafından sağlanan araç kredisinde ödemeler 6 ay ödemesiz dönem olarak yapılabiliyor. Bunun yanında vatandaşlar yüzde 0.82 faiz oranıyla kredi kullanıyorlar. Müşterilere sağlanan ek özellik ise 6 ay kredi erteleme, ödemesiz dönem avantajı. 

Özel bankaların sağladığı kredi kampanyasında İNG Bank'ın 0.82 faiz oranıyla sunduğu kampanya öne çıkıyor. Bu kampanyada ödeme erteleme imkanı bulunmazken müşteriler 60 ay vade olanağından faydalanıyorlar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)