Vakıfbank'tan Satılık Ucuz 2. El Araç İlanları: 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satılık Hacizli Araçlar

Araba sahibi olmak isteyen kişiler yükselen fiyatlar sonrasında ucuz araba sahibi olmak için alternatif çözümler ararken bankalardan satılık hacizli araçlar piyasa fiyatının çok daha altına satılması nedeni ile 2. el araba almak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Vakıfbank araç satış ilanları ile Vakıfbank'tan satılık araba ilanları haberimizde...

Vakıfbank'tan Satılık Ucuz 2. El Araç İlanları: 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satılık Hacizli Araçlar
Pandemi döneminde insanların hastalık kapmaktan korkarak toplu ulaşım araçlarından uzaklaşması ile beraber ikinci el araba fiyatları büyük bir hızla yükselmişti. 2020 senesinde son derece hareketli günler yaşayan araç piyasasında bazı modellerde ikinci el araba fiyatları, sıfır araçları dahi geride bırakmıştı.

2021 yılı ile beraber araç fiyatlarında aşağı yönlü bir hareketlilik başlasa da yine de oldukça yüksek bulunurken ucuz 2.el araba almak isteyen kişilerin tercihi ise bankalardan satılık araba ilanları oluyor.

HEPSİNİ VAKIFBANK SATIYOR! 2008 MODEL RENAULT TRAFIC SADECE 45 BİN LİRA! 

Normal piyasa fiyatlarının oldukça altına satılan çok sayıda satılık ucuz araba ilanı yayımlayan Vakıfbank satışlarını internet üzerinden yapıyor. Yayımlanan listede 2008 model Renault Trafic model araç için başlangıç fiyatı sadece 45 bin lira olarak belirlenirken 2014 model Dacia Doker için ise 65 bin liralık ihale başlangıç fiyatı uygulanıyor.

2014 model Fiat Doblo ikinci el araç satış fiyatı ise 58 bin 750 lira olarak uygulanıyor.Vakıfbank Araç İntengo Com Tr internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular için öncelikle en yakın Vakıf Bank Şubesi’ne başvurulması, aracın muhammen bedelinin yüzde 5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Araç Satış Şartnamesinin her sayfasının imzalanması gerekiyor.

Bu işlemin ardından kayıtlı cep telefonu ya da e posta adresine sisteme giriş için şifre gönderilirken şifre ile sisteme giriş yapan kişi istediği araç için fiyat teklifini veriyor. Fiyat teklifi verildikten sonra 3 günlük ihale süreci başlarken başka bir kişinin daha teklif vermesi halinde 30 dakikalık süre başlarken bu süre sonunda başka teklif vermezse son teklif veren kişi ihaleyi kazanmış sayılıyor.
Yorumlar (1)
Aslan 3 hafta önce
Audi a3 almak istiyorum