Yeni Dacia Sandero Türkiye'de İndirimli Fiyatla Satışa Çıkarıldı

Türkiye'de tercih edilen otomobil markaları arasında yer almak için yoğun çaba gösteren Dacia yenilenmiş Sandero modelini Türkiye pazarında indirimli olarak satışa çıkardı. Yeni Dacia Sandero satış fiyatı ne kadar?

Yeni Dacia Sandero Türkiye'de İndirimli Fiyatla Satışa Çıkarıldı
Dünyanın önemli otomobil üreticilerinden olan Dacia, Türkiye piyasasına büyük bir önem veriyor. Kısa bir süre önce Dacia Sandero Stepway model araç yenilenerek Türkiye'de satışa çıkarılmıştı. Şimdi ise Dacia Sandero model araç hem yenilendi hem de indirimli fiyatla satışa çıkarıldı.

DACİA SANDERO ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Dacia tarafından Sandero model araç tamamen yenilendi. B-HB modeli olan araç bir önceki modele göre bazı farklılıklara sahip. C-Tronic şanzıman, kör nokta uyarı sistemi, kablosuz Apple Car Play ve elektrikli park freni gibi yenilikler bulunuyor. Mobilite ihtiyaçları yeniden belirleyerek ona göre tasarımı devreye sokan Dacia, yeni model Sandero ile bir otomobilde olan tüm teknik ihtiyaçları karşılayan bir otomobil ortaya koyuyor. Renault Grubu'nun CMF-B platformunda üretilen bu araç estetik, güvenlik, konfor ve teknoloji açısından segmentinde fark yaratıyor.Yeniden tasarlanan ve farklı bir otomobil haline dönüşen Yeni Sandero daha modern bir görünüme ulaştı. Aracın ön tarafından logo hariç her şey tamamen değişti. Y şeklindeki ışık imzalı LED farklar ve krom görünümlü ön ızgara otomobile oldukça çarpıcı bir nitelik kazandırdı. Otomobilin içerisinde de büyük tasarımsal değişikliklere imza atıldı. İç mekanda da direksiyon haricinde tüm tasarım değiştirildi. Yeni Sandero'da Media Control, Media Display, ve Media Nav şeklinde 3 farklı multimedya sistemi donanımları bulunuyor.

Öte yandan X-Tronik şanzıman yeni Sandero'ya bambaşka bir nitelik kazandırdı. Bu şekilde segmentinin en ulaşılabilir otomatik vitesi Sandero'da oldu. 90 beygir gücüne sahip motor turbo beslemeli 1.0 litre Tce olarak açıklandı.DACİA SANDERO TÜRKİYE FİYATI NE KADAR?

Dacia Sandero'nun Türkiye fiyatı büyük bir merak konusu oldu. İndirimli fiyatla piyasaya giren Yeni Sandero'nun 160 Bin TL liste fiyatı bulunuyor. Ancak Nisan ayında sınırlı sayıda Yeni Sandero model araçları Dacia 152.900 TL'lik indirimli fiyatlarla müşterilerine satmaya başladı.
Yorumlar (0)