Yüzde 0 Faizle 100.000 TL Taşıt Kredisi! Şubat 2021'in En Dikkat Çeken Araç Kampanyası

KIA yeni dönem araba kampanyalarını açıkladı. Firma müşterilerine önümüzdeki dönemde yapacağı satışlarda hem indirimli fiyat hemde düşük faizli yüksek limitli kredi olanakları sunuyor. Yeni araba alacaklara KIA sıfır araç kampanyası şubat ayı fırsatları.

KIA yeni dönem araba kampanyalarını açıkladı. Firma müşterilerine önümüzdeki dönemde yapacağı satışlarda hem indirimli fiyat hemde düşük faizli yüksek limitli kredi olanakları sunuyor. Yeni araba alacaklara KIA sıfır araç kampanyası şubat ayı fırsatları.

Kış aylarından çıkılmak üzere olunması, pandemi sürecine dair olumlu gelişmeler, yaz aylarının gelmesi gibi etmenlerin otomobil sektörünü canlandırması bekleniyor. 

İkinci el araç fiyatlarında yaşanan artışlar ve bankaların taşıt kredisi faiz oranlarının çok yüksek seviyede olması nedeniyle müşteriler ilk olarak sıfır araçlara yöneliyorlar. Firmalarda bu süreci değerlendirmek adına yeni ay kampanyalarını bir bir duyuruyorlar. 

KIA’DAN YÜZDE 0 FAİZLİ 100.000 TL KREDİ KAMPANYASI

Şubat 2021 döneminde müşterilerinin dikkatini çekebilmek adına iddialı bir satış kampanyası duyurdu 

KIA’nın yeni model araçları için bu döneme özel ilan ettiği sıfır araç kampanyasında kredi olanakları ön plana çıkıyor. KIA müşterilerin talepleri kapsamında hem düşük faiz hemde yüksek limitli kredi olanağı sunuyor. İşte araba alacaklar için KIA modelleri için ilan edilen fırsatlar. 

KIA SPORTAGE (Cool Benzinli MT Versiyon Hariç) modeli için ilan ettiği kampanyasında müşterilerine 100.000 TL kredi olanağı sunuyor. Bu kredi kampanyasında firma hiç bir faiz uygulamıyor. Yüzde 0 faizle yapılacak ödemeler 12 ay vadede tamamlanacak. 

Söz konusu kredi kampanyasında ilişkin KIA sitesinde “. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.” açıklamasında bulundu. 

KIA Xceed Şubat kampanyası kapsamında da müşteriler yüzde 0 faizle 100.000 TL kredi kullanabilecekler. 28 Şubat tarihine kadar kredi kullanabilecek olan müşteriler ödemelerini 12 ay vade ile yapacaklar. 

YÜZDE 0.99 FAİZLİ KREDİ KAMPANYALARI

KIA yüzde 0.99 faiz oranıyla da farklı modeller için kredi olanağı sunuyor. 

Firmanın Türkiye’de sevilen modelleri arasında yer alan KIA Picanto, KIA Rio ve KIA Stonik için farklı kampanya şartları ilan eden firma bu araçlar için daha uzun vade ve düşük limit imkanı veriyor. Müşteriler bu üç model araç için 18 ay vade olanağından yararlanarak kredi kullanabilecekler. Kredi limiti 50.000 TL olup geri ödemeler yüzde 0.99 faizle yapılacak. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir