Arabası Çizilen Ev Sahibi 24 Yaşındaki Kapıcıyı Bıçaklayarak Öldürdü!

Konyada apartman görevlisi olarak çalışan 24 yaşındaki A.Ü. arabası çizilen komşusu tarafından arabasını kontrol etmediği gerekçesi ile başlayan tartışmada bıçaklanılarak öldürüldü.

Gündem 16.11.2021 - 16:32 16.11.2021 - 16:32 Gülcan Özer

Apartmanın önüne park ettiği arabası çizilen ev sahibi ile apartmanın kapıcısı arasında yaşanan tartışmada ne yazık ki kan döküldü. Arabanın sahibi olan A.Ü. binanın önüne bıraktığı arabasının çizildiğini görünce apartman görevlisi 24 yaşındaki A.T. ile tartıştı. 

Apartman görevlisi aracı çizen kişinin kameradan görüntülenebileceğini belirterek daire sahibi ile kamera odasına inerken burada yaşanan tartışmada yanında bulunan bıçağı çıkaran A.T. 24 yaşındaki kapıcıya saldırdı. Bıçak darbesinin ardından kurtulmak için binanın altında bulunan bakkal dükkanına sığınan A.T. ne yazık ki yapılan tüm müdahaleler rağmen hayatını kaybetti. 

ARABASI ÇİZİLEN ADAM KAPICIYI ARABASINA BAKMADIĞI İÇİN BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ! 

Arabasını evinin önüne park eden A.Ü. bir süre sonra dışarı çıktığında arabasının çizildiğini gördü. Bunun üzerine binanın kapıcısı ile tartışma yaşayan A.Ü. kısa sürede tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine apartman görevlisin cebinden çıkardığı bıçak ile yaraladı. 

Vücuduna isabet eden bıçakla yaralanan 24 yaşındaki kapıcı can haliyle apartmanda bulunan bakkala sığındı. Bakkala girdiği anda yere yığılan kapıcıya burada da bıçakla saldıran kişi bakkal sahibinin araya girmesi ve elindeki bıçağı alması ile durduruldu. Bakkalın haber vermesi üzerine olay yerine güvenlik ve sağlık ekipleri gelirken yapılan tüm müdahaleler rağmen aşırı kan kaybeden genç apartman görevlisi hayatını kaybetti. Polis ekipleri olay yerinde vatandaşların etkisiz hale getirdiği zanlıyı göz altına alırken olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@