Arabasız Kimse Kalmasın Diye 100.000 TL Anında Onaylı Taşıt Krediniz Hazır

Arabasız kimse kalmasın sloganıyla yola çıkan İş Bankası, 2.el taşıt kredilerinde 100.000 TL anında onaylı taşıt kredisi veriyor.

Finans 24.09.2021 - 23:30 24.09.2021 - 23:30 Gülcan Özer

Piyasanın en iyi taşıt kredisi oranlarına sahip olan İş Bankası, kredi tahsis aşamasında da çeşitli kolaylıklar sunmakta. 2.el aracınızı belirleyip ruhsat fotokopisi ile birlikte hemen en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Anında Onaylı 100.000 TL 2.el Taşıt Krediniz İş Bankası’nda Hazır

48 aya kadar vadelerde %1,54 ile kullanabileceğiniz 100.000 TL’niz İş Bankası’nda hazır. Üstelik gelir durumu ve kredi notuna göre daha yüksek tutarda kredi çekebilmeniz de mümkün. Tek yapmanız gereken güncel gelir belgeniz, kimliğiniz ve satın almak istediğiniz aracın ruhsat görüntüsü ile en yakın İş Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmak.

120.000 TL’nin altında kasko değeri olan araçlarda taşıt değerinin %70’ine kadar kredi çekebileceğiniz için bu şartı sağlamanız gerekiyor. Farklı vade seçeneklerinde ne kadar taksit ödeyeceğinizi kafaya takmayın diye özel vadeler için ödeme planınızı biz hazırladık. Alt bölümde yer alan 100.000 TL taşıt kredisi tablomuzu inceleyerek kararınızı daha doğru şekilde verebilirsiniz.

iş-bankası-taşıt-kredisi-tablosu

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Taşıt kredisi için gerekli evraklar şunlardır;

  • T.C kimlik kartı, sürücü belgesi ya da pasaport
  • Alınacak aracın ruhsat fotokopisi ya da mail ile iletilebilecek görüntüsü
  • Son aya ait maaş bordrosu
  • İşletme sahipleri için son 2-3 yıla ait detay mizan ve vergi beyannameleri, vergi levhası

Kredi ile satın alınacak aracınız borcunuz bitene kadar banka rehini altında olacaktır. Bu sebeple banka tarafından ya da dışardan teklif almak kaydıyla KASKO sigortası yaptırmak zorunludur. Kaskonuzu borcunuz devam ettiği müddetçe yenilemekle mükellef olacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@