Araç Kredisi Faiz Oranlarına Bahar Geldi, Vakıfbank En Uygun Taşıt Kredisi Kampanyasını Açıkladı!

Hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank peş peşe kredi müjdesini verdi, en uygun araç kredisi kampanyası başladı!

Finans 01.05.2022 - 13:15 01.05.2022 - 13:27 Gülcan Özer

Yükselen araç fiyatları nedeniyle araba sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken Vakıfbank araç satın almak isteyen müşterileri için kredi kampanyası başladı. Taşıt kredisi kampanyası kapsamında yapılan açıklama ile hem sıfır hem de ikinci el araba almak isteyen kişilere özel finansman desteği verileceği ilan edildi. 

Düzenlenen kampanya kapsamında araç kredisi çekmek isteyen kişilere şimdi al 3 ay sonra öde kredi seçeneği de sunuldu. Son taksit balon ödemeli, sabit taksitli, değişken taksitli ve 3 ayda bir taksitli ödeme seçenekleri olmak üzere toplamda 5 farklı ödeme seçeneği sunuldu. 

VAKIFBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli nakit para tutarına sahip olmayan kişiler için Vakıfbank araç kredisi desteği ile finansman kaynağı sağlayacak. Hem sıfır hem de ikinci el araç alımı için verilen nakit para desteği kapsamında 48 ay vadeli kredi desteği veriliyor. Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere ikinci el araba paketinde aynı zamanda Vakıfbank GSS sistemi ile sıfır riskle araba sahibi olma kapısı da açılıyor. 

vakıfbank araç kredisi oranları mayıs 2022

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere yüzde 1,59 seviyesinden başlayan oranlarla kredi desteği veriliyor. Ancak söz konusu oran başlangıç seviyesi olarak uygulanmakta olup kredi başvuru formu dolduran kişilerin kredi notu puanına göre değişkenlik gösterebiliyor. 

48 AY VADELİ 100.000 TL TAŞIT KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Araç kredisi çekmek isteyen kişilere yüzde 1,59 faiz oranı ile en uygun kredi veren banka unvanını elinde bulunduran Vakıfbank 48 aya kadar vadeli kredi veriyor. Vakıfbank araç kredisi dosya masrafı olarak 500 TL tahsil ederken taşıt kredisi rehin ücreti olarak ise 33,80 TL talep ediyor. 

vakıfbank araba kredisi kampnanyası

Bu oran üzerinden 48 ay vadeli 100 bin TL taşıt kredisi paketinde aylık taksit tutarı ödemesi 3 bin 199 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi onayı almak isteyen kişilerin kredi notu ortalamasına bakılırken 2. El Taşıt Kredisinin azami tutarı satın alınacak aracın kasko değeri üzerinden hesaplanmak üzere yüzde 70'i ile 50'si arasında değişiyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@