Arazi Anlaşmazlığı Yaşadığı Abisini ve Yeğenini Öldürdü!

İki kardeş arasında yaşanan arazi anlaşmazlığı kavgasında kan döküldü. 48 yaşındaki küçük kardeş abisinin ve yeğeninin katili oldu!

Emlak Haberleri 29.09.2021 - 13:53 29.09.2021 - 14:09 Gülcan Özer

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan iki kardeş arasında arazi anlaşmazlığı nedeni ile yaşanan tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Sinirlerine hakim olamayan küçük kardeş hem ağabeyini hem de yeğenini öldürdü. 

Evlerinin önünden geçen arazi yolu nedeni ile aralarında daha önce de tartışma yaşanan ve bu nedenle husumetli oldukları iddia edilen iki kardeş arasında yine aynı nedenle tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kısa sürede büyüdü ve 48 yaşındaki küçük kardeş A.K. tüfekle ağabeyi ve yeğenine ateş açtı. 

EVLERİNİN ÖNÜNDEN GEÇEN YOL NEDENİ İLE AĞABEY VE YEĞENİNİN KATİLİ OLDU! 

27 Eylül 2021 günü yaşanan olayda Mersin'in Tarsus ilçesine bağlı olan Taşobası Mahallesi'nde yaşanan olayda A.K. daha öncede evlerinin önünden geçen yol nedeni ile anllaşmazlık yaşadığı ve aralarında bu nedenle husumet oluşan ağabeyi ile tartışmaya başladı. Arazi yolu önünde 64 yaşındaki ağabeyi ve oğlu ile tartışmaya başlayan A.K. tartışmanın büyümesi üzerine evinden aldığı pompalı tüfekle ağabeyi ve yeğeninin üzerine kurşun yağdırdı. 

Üzerlerine rast gele açılan kurşunların hedefi olan baba ve oğlu kanlar içinde yere yığılırken çevredeki kişiler tarafından hemen Jandarma ekipleri ve sağlık görevlilerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri baba ve oğlun hayatını kaybettiğini tespit ederken A.K. ise silahı ile beraber teslim oldu. Emniyette yapılan sorgulamanın ardından A.K.nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Tarsus Cezaevi'ne sevk edilen A.K. basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@