Arazi Kavgası: Ağabey Bayram Dinlemedi, 2 Kardeşini Öldürdü!

Aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan 3 kardeş dün köy evinde bir araya geldi. Yeniden kavgaya tutuşan kardeşlere abisi kurşun yağdırdı.

Emlak Magazin 24.07.2021 - 16:00 24.07.2021 - 16:09 Gülcan Özer

Arazi anlaşmazlığı nedeni ile kan dökülmeye devam ediyor. Özellikle de akrabalar arasında yaşanan arazi anlaşmazlığı kavgaları daha büyük üzüntüye neden olurken benzer bir olayda Düzce'de meydana geldi. 

Aralarında arazi anlaşmazlığı nedeni ile daha önce de şiddetli tartışmalar yaşanan 3 kardeş dün Düzce'nin Gümüşova ilçesine bağlı Yıldıztepe Köyü'nde bir araya geldi. Kardeşler arasında yine arazi anlaşmazlığı nedeni ile tartışma yaşanmaya başlandı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşürken kan döküldü. 

2 KARDEŞİN ÖLÜMLERİ AĞABEYLERİNİN ELİNDEN OLDU! 

Tartışma kısa sürede alevlenerek büyük bir kavgaya dönüştü. Kavganın büyümesi üzerine sinirlerine hakim olamayan ağabey İ.K. eline aldığı silah ile kardeşlerine ateş etmeye başladı. Abilerinin silahından çıkan kurşunların hedefi olan kardeşler Ş.K. ve S.K. kanlar içerisinde yere yığıldı. 

Silah seslerinin yankılanması üzerine komşuların geldiği evde 2 kardeş yerde kanlar içerisinde bulundu. Kardeşlerin halini gören komşular tarafında hemen sağlık ekiplerine ve güvenlik güçlerine haber verildi. İhbar üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri gereken tedbirleri alırken 112 acil sağlık ekipleri tarafından yaralı kardeşlere olay yerinde ilk müdahale yapıldı. 

arazi-anlaşmazlığı-kavgası

Vücutlarına kurşun isabet eden kardeşler olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından acil olarak Düzce Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan iki kardeşe hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen ne yazık ki hayatlarını kaybettikleri açıklandı. 

KARDEŞLERİNE ÖLÜM SAÇAN AĞABEY KAÇMAK İSTERKEN YAKALANDI

Olay yerinden kaçarak uzaklaşan ağabey hakkında ise Jandarma ekipleri tarafından arama çalışması başlatıldı. Jandarma ekiplerinin titiz çalışması sonucunda Sakarya'nın Hendek ilçesine bağlı Hacimbey köyünde kıskıvrak yakalandı. Yakalanan ağabey İ.K. Jandarma ekipleri tarafından göz altına alındı ve sorgulanmak üzere Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. OIay hakkında soruşturma tüm hızı ile devam ederken olay yerine gelen ailenin akrabaları uzun süre göz yaşı döktü. 

Yaşanan olaya inanamayan aile üyeleri uzun süre ikna edilmeye çalışılırken kardeşlerin cenazelerinin otopsi işlemlerinin ardınadn köylerinde defnedileceği, olayın kesin nedeninin ise yakalanan büyük kardeşin ifadesi sonrasında netleşeceği belirtildi. Silahlı saldırının yaşandığı köyde de büyük üzüntü yaşanırken komşuları da olayın şoku içerisinde olduklarını dile getirdiler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@