Arazi Kavgasında Lavanta Bahçesini Kredi Çekmek İçin İpotek Göstermek İsteyen Amca Yeğen Katili Oldu!

İki kardeş arasında yaşanan arazi kavgasında amca yeğen katili oldu. Lavanta bahçesini kredi çekmek için ipotek göstermek isteyen amca yeğenini öldürdü.

Gündem 29.10.2021 - 12:58 29.10.2021 - 12:59 Gülcan Özer

Kredi borcu olan kişi sayısı ekonomide yaşanan dalgalanma ile her geçen gün artmaya devam ederken iki kardeş arasında yaşanan kredi kavgasında amca yeğenini öldürdü. Denizli'de yaşanan acı olayda ortak oldukları Lavanta Bahçesi nedeni ile tartışma yaşayan iki kardeşin kavgasında kan döküldü. 

Pamukkale ilçesi Akçapınar Mahallesi’nde bulunan lavanta bahçesinde yaşanan tartışma kısa sürede büyürek kavgaya dönüştü. Kavga sonrasında yanına gelen yeğeninin kendisine zarar vereceği endişesine kapıldığını belirten amca yanında bulunan av tüfeği ile yeğenine ateş açtı. 

İKİ KARDEŞ ARASINDA ARAZİ KAVGASINDA KAN AKTI! 

Olay Pamukkale ilçesi Akçapınar Mahallesi’nde yaşandı. Lavanta tarlasına ortak olan iki kardeş arasında kredi borcuna karşılık olarak tarlanın ipotek gösterilmesinin istenmesi üzerine tartışma yaşandı. Kredi çekmek için lavanta tarlasını ipotek istermek isteyen ağabey İ.A. ile kardeşi M.A. arasında tartışma yaşandı. 

Çıkan tartışmanın kısa sürede büyümesi ile iki kardeş karakolluk oldu. Bir süre sonra yeniden karşılayan kardeşler aynı nedenle tartışmaya başladı. Yakınlarının araya girmesi ile kavga kısa sürede ayrılırken M.A. mahalle arasında bulunan çeşmeye su doldurmaya gitti. 

İddialara göre konuşmak için amcasının arkasından giden H.A. amcasının kurşunlarına hedef oldu. Çeşmede arkası dönük durumdayken yeğeninin kendisine doğru geldiğini gören M.A. öfkeyle yeğeninin kendisine saldıracağını sanarak yanında bulunan av tüfeği ile yeğenine doğru ateş etti. Amcasının silahından çıkan kurşunlarla göğsünden vurulan H.A. hayatını kaybederken panikle olay yerinden kaçan amca M.A. ise daha sonra polise giderek teslim oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@