Arda Turan Aslıhan Doğan Çifti Evinin Kapılarını Açtı!

Galatasaray'ın yıldız forveti Arda Turan ve sosyetik eşi Aslıhan Doğan evinin kapılarını takipçilerine açtı. Çiftin rüya evi haberimizde...

EMLAK MAGAZİN 15.07.2021 - 15:12 15.07.2021 - 16:38 Gülcan Özer

Aslıhan Doğan instagram paylaşımı ile yine gündem olmayı başardı. You Tube kanalı üzerinden evinin görüntülerini yayımlayan güzel isim Arda Turan ve 2 oğlu ile yaşadıkları evi takipçileri ile paylaştı. 

Son derece lüks özelliklere sahip olan evin yanı sıra evin hemen dışında yer alan birbirinden lüks araçlarda sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. 

ARDA TURAN VE ASLIHAN DOĞAN YENİ EVLERİNE TAŞINDI! 

Eşi Arda Turan ile yeni evlerine taşınan Aslıhan Doğan takipçilerinin yoğun istekleri üzerine evinin kapılarını açtı. 

arda-turan-evi-2

Kendi You Tube kanalı üzerinden süper lüks evinin videosunu çeken Aslıhan Doğan takipçilerini evinin kapısında karşıladı. Evinin son derece koyu renklerle kaplı olmasına eleştiri geldiğini belirten Aslıhan Doğan koyu renkleri sevdiğini, koyu tonların da renk olduğunu ve bu nedenle evinin renksiz olduğu yorumlarına katılmadığını dile getirdi. 

arda-turan-yemek-odası-1

Evde aile en çok zaman geçirdikleri yerin evin yemek odası bölümü olduğunu dile getiren Aslıhan Doğan kalabalık sofraları sevdiğini, bu nedenle son derece büyük bir yemek masası kullandığını dile getirdi. Evde eşi Arda Turan ve oğulları ile yemeklerini bu bölümde yediklerini belirten Aslıhan Doğan çocukların kendi yemek sandalyelerini kullandıklarını belirtti. 

arda-turan-evi-3-1

Kendi giyinme alanını takipçileri için ayrı bir gün detaylı bir video olarak paylaşacağını dile getiren Aslıhan Doğan eşi Arda Turan'ın giyinme odasının görüntülerine ise videoda yer verdi. 

Arda Turan'ın kıyafetleri kadar saat koleksiyonu da son derece dikkat çekerken takipçilerin büyük bir bölümü saat koleksiyonu hakkında yorumda bulundu. Aslıhan Turan ise zaman zaman kıyafetleri elediklerini ve ihtiyaç sahibi olan kişilerin yararlanması adına bağışladıklarını söyledi. 

arda-turan-evi-5

Evin salonunda ve bahçe bölümünde de şömine yer alırken Aslıhan Doğan şömineleri çok sevdiğini, hatta bahçedeki şömineyi zaman zaman arkadaşları "bu havada şömine mi yanar?" şeklinde tepki gösterse dahi yaktığını söyledi. Çocuklarının oyun alanlarını da paylaşan Doğan 3 katlı evlerinin en üst katını kendilerine ayırdıklarını, bu katta eşi ile birlikte zaman geçirdiklerini söyledi. 

Evini çok sevdiğini ve kendi tarzını yansıtmak adına pek çok yenilik yaptığını belirten Aslıhan Doğan evinin önünde yer alan lüks araçlara da videoda yer verdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@